folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Web Sayfası Yaptırılacak

Web Sayfası Yaptırılacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

Merhaba..

Babamın işi için bir web sitesi yaptırmayı düşünüyoruz. herhangi bir fatura vs. gerek yok. site cambalkon üzerine olacak. yapan kişiye logo ve gerekli iletişim bilgilerini göndereceğim. Siteye ait diğer yazılar, resimler, bölümler yapan kişiye ait olacak. Yani içeriği bu işi yapan diğer şirketlerin sitelerden alıntı şeklinde :) zamanım olmadığı için ben uğraşamıyorum.. şimdi gelip "yav alıntı yapmayn" demeyin zaten bütün cam balkon siteleri birbirinden kopya.

Kısacası ben logoyu ve iletişim bilgilerini gönderip hiçbir etliye sütlüye karışmak istemiyorum. çünkü çalışma durumumdan dolayı hiç boş vaktim olmuyor..

İstediğim özellikler:

Css3 olursa iyi olur :) tasarımı hoş olmalı. göze hitap edecek.

html istiyorum basit bir tanıtım sitesi işte. fakat ilkokul html terkde olmasın. yani göze hitap etmesi çok önemli. adwords uyumlu olması şart. kısacası google nin sevdigi içerikten olmalı çünkü reklam vereceğim. Unutmadan ürünlere gelince onlar hakkında da bilgi vereceğim. fakat piyasadaki birçok ürün aynı zaten toplamda 3 çeşit var. 3 çeşit ürün olması yeterli sonra isimlerini değiştiririz.

Profosyonel bu işi yapan birine ihtiyacım yok. Uygun fiyata yapan Öğrenci tercihimdir :) Sonuçta html olacak :) 

Not: Domanin ve Hosting Hazır.

saygılarımla.. :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

pm attım hocam.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

pm attım.

=)
Toplam Hit: 715 Toplam Mesaj: 3