Web Site Fikir / Proje ( Öneri )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:
    -----------------------------

bulundugun mevkideki esnafların zartun zurtun rehber niteliğinde bi site yapabilirsin umarın 25-50 bin nufuslu bir yerdeysen daha iyi il/ilçenin adının da içinde bulundu domain alırsın olur biter godaman esnaf varsa reklamını yaparsın sitenin giderlerini çıkartırsın :) küçük bir yegenin varsa da en yakından uzaga doğru git dükkanların fotolarını çek iletişim bilgilerini topla dersin tmamdır..

hocam o iş zor kütahyadayım ama baküde okuyorum bu yüzden hani daha çok evden yapabiliceğim bişi olmalı devamlı yer değiştirdiğim için..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hocam ilginç Güzel siteleri faydalı şeyleri barındıran bir site olsun. Aslında Kütüphane gibi bişeyde olabilir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

fikir proje bol bende yeter ki uygulayacak mantıgı  kavrayacak beyin lazım :) Mantıgı biliyorum ama koda dökemiyorum o kadar güzel projelerim var , o mantığı koda döksem zaten google beni tebrik eder hemen siteyi satın alamaya kalkar . Projemi tabiki acıklamıcam. 

....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirri
    sirri's avatar
    Erkek

media_center bunu yazdı:

fikir proje bol bende yeter ki uygulayacak mantıgı  kavrayacak beyin lazım :) Mantıgı biliyorum ama koda dökemiyorum o kadar güzel projelerim var , o mantığı koda döksem zaten google beni tebrik eder hemen siteyi satın alamaya kalkar . Projemi tabiki acıklamıcam. 

ee o zaman niye bişiler yazdın buraya :) nisbet mi yapıyon

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek
    i0i.net için süper fikirler geldi aklıma :F

!!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

sirri bunu yazdı:

media_center bunu yazdı:

ee o zaman niye bişiler yazdın buraya :) nisbet mi yapıyon

insalığın böyle bir şeyden haberi olmasını istedim , belki bir gün proje patlar tvlerde buranın adı geçer ;)

....
Toplam Hit: 8518 Toplam Mesaj: 27