Web Sitelerini Kaça Yapıyorsunuz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek

Freelance olan sirketlere söver, sirketler freelance calisanlara. Sonra bu ikisi müsterilere, müsteriler de bunlara.:) Bu döngü hep böyle gider. Ortada mutlu mesut cok az insan vardir.

Bana kalirsa musteriyi yönlendirmek en dogrusudur. Mesela butcesi az ise hazir sistemlere yönlendirilebilir. Eger bütcesinde sorun yoksa zaten her sekilde anlasilir.

Ama benim deginmek istedigim baska bir nokta var. Firma da olsa, freelance'de olsa bu isten ekmek kazananlarin cogu bence cok fazla hakkini vermiyorlar. Yalanlar, dolanlar, geciktirmeler, yan yatmalar, camura batmalar. (Tabi ki sektordeki bazi insanlari tenzih ederim.)

Masraflar kadar icerik kalitesi ve verilen sözler de cok önemlidir diye dusunuyorum.

Hayirli isler.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onparlak
    onparlak's avatar
    Erkek

2 saat görüşmeye gittik tartışmalar başlamış =) Beyler adamla anlaştık 1800 + KDV 6'şar aylık 400 lira bakım ücreti.

http://parelsoft.com/ || http://torrentdeposu.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeynelbey
    zeynelbey's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hoca

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onparlak
    onparlak's avatar
    Erkek

eyvallah hocam

http://parelsoft.com/ || http://torrentdeposu.com/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek

1500 -2000 civarı

sırıtma la.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek
    onparlak bunu yazdı

2 saat görüşmeye gittik tartışmalar başlamış =) Beyler adamla anlaştık 1800 + KDV 6'şar aylık 400 lira bakım ücreti.

ohh mis yarasın hocam :) helalinden..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı

"Abartıyorsunuz" diyen arkadaşlar 1tl'ye yapsınlar hatta hayrına yapsınlar.Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz.Evinizin kira , elektrik faturası gibi ödemeleri geldiğinde tedaş'a mail atarsınız "Abartıyorsunuz 40 lira fatura mı olur yeğenim 5 liraya yapıyor" diye.

senin ev kiran yada başka bişeyin müşteriyi bağlamaz bu 1.

hemen atlıyorsunuz ergenler gibi 1 liraya yapsınlar... şu... bu... ergenleşmeyelim lütfen bu 2.

3.ü ise:

adam abartmıyormusunuz diyor, niye böyle böyle diyor böyle salak saçma cevaplar verirsen kimse seninle çalışmaz kanımca.

her neyse

benim fikrime gelince:

3 bin iyidir tabi aşağı  yukarı oynayabilir ama yazılımıyla birlikte çünkü  arada el emeği  var, göz nuru var, sayfa sayfa kod var...

fuck the system!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

20 liraya opencart kuruyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

"Abartıyorsunuz" diyen arkadaşlar 1tl'ye yapsınlar hatta hayrına yapsınlar.Sizin gibi gençleri pistlerde görmek isteriz.Evinizin kira , elektrik faturası gibi ödemeleri geldiğinde tedaş'a mail atarsınız "Abartıyorsunuz 40 lira fatura mı olur yeğenim 5 liraya yapıyor" diye.

senin ev kiran yada başka bişeyin müşteriyi bağlamaz bu 1.

hemen atlıyorsunuz ergenler gibi 1 liraya yapsınlar... şu... bu... ergenleşmeyelim lütfen bu 2.

3.ü ise:

adam abartmıyormusunuz diyor, niye böyle böyle diyor böyle salak saçma cevaplar verirsen kimse seninle çalışmaz kanımca.

her neyse

benim fikrime gelince:

3 bin iyidir tabi aşağı  yukarı oynayabilir ama yazılımıyla birlikte çünkü  arada el emeği  var, göz nuru var, sayfa sayfa kod var...

edit : neyse 18 yaşında çocuğa laf anlatsan ne olur anlatmasan ne olur.

sokoban tarafından 31/May/13 10:25 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 4385 Toplam Mesaj: 40