folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Web Tasarımı Ve Kodlama - Anadaolu Üniversitesi Kitap İsteği

Web Tasarımı Ve Kodlama - Anadaolu Üniversitesi Kitap İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Açıköğretim web tasarımı ve kodlama programına başladım. Bu yıl dijital kitaba geçildiğinden kitap verilmiyor. Geçen yıllarda bu bölümü okuyan mürit varmı acaba kitap lazım :) Pdf'le çıktıyla uğraşılmıyor.aof

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bölüme geçens ene yazıldım web tasarım ve kodlama üzerine bir pok yok boşuna para verdim kitapları almadım alsaydım sana verirdim çalışmadan girdim derslerin yüzde 90 verdim. kısacası beş para etmez bölüm bana göre dgs için bilgisayar mühendisliğe bir tık adım attıryor dgs de

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek

Bölümün içeriğini biliyorum bende dgs için başladım :) Kitap olsa iyiydi nettede yok malesef. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Tasarım ve kodlama üzerine bilgin varsa rahat geçersin ama yoksa kitabı yutman lazım en incik boncuk yerden soru soruyorlar dgs içinse şimdiden çalışmaya başla dgs muhendislik zor 1000 de 1 çıkma durumu bu sene ben dgs girdim yönetim bilişim ahmet yesevi seçtim çıakrsa devam edeceğim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g3da
    g3da's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Tasarım ve kodlama üzerine bilgin varsa rahat geçersin ama yoksa kitabı yutman lazım en incik boncuk yerden soru soruyorlar dgs içinse şimdiden çalışmaya başla dgs muhendislik zor 1000 de 1 çıkma durumu bu sene ben dgs girdim yönetim bilişim ahmet yesevi seçtim çıakrsa devam edeceğim.

Eyvallah hocam.

Toplam Hit: 925 Toplam Mesaj: 5
web tasarımı ve kodlama aof kitap kitap istek aof