Webcam Problemi Msn De

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek
    Arkadaslar merhaba benim internette yada msn de bir problem var ama cözemedim. Problem : interneti normal olarak kullandigimda msn de hic problem yok. Ama msn de iken kamerayi aciyorum. Otomatikmen benim internetim kesiliyor acaba nedendir. Bilgisi olanin bilgisine sunulur. Tesekkurler

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nights_judge
    nights_judge's avatar
    Erkek

Sakın bu nedenden dolayı destek hattını arama netim kesiliyor diye :)))

sorununa gelince donanım kaynaklı tek tek denemen gerekiyor, senin gibi birkaçına daha denk gelmiştim.modem,kamera,usb girişi...vsvs

Yıllarca parazit gibi yaşayıp kim güçlüyse ona yakınlaşıp bizde sizdeniz pozu veren kişilik yoksunu yalaka köpekler;Bizim VATAN sevgimizi hayal bile edemezsiniz.Bizim adımız SONSUZLUĞA uzanırken; Çok ucuza sattığınız karekterlerinizi,büyük bedeller ödeyipte geri alamadığınız zaman adınızın sadece OYUNCAKÇI dükkanlarında satılan ucuz kuklalara verildiğini göreceksiniz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_felsefe
    by_felsefe's avatar
    Erkek
    eyvallah kardes tesekkurler

Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma, sakın! Siper et gövdeni, dursun bu hayasızca akın. Dogacaktır sana vaad ettiği günler Hakkın; Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın.
Toplam Hit: 777 Toplam Mesaj: 3