Webden Para Kazanma(Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

RDxMaster bunu yazdı:
    -----------------------------

sRcN bunu yazdı:

Legal içeriklerde bot hazırla gereğinden fazla kazanırsın nasıl dersen yada yardımcı ol dersen gel ortak bir kaç iş yapalım yeterince kazanıyorum ben internet üzerinden yardımcı olurum sanada...

Nasıl olacak o iş usta biraz bilgi verirmisin

ulu orta bilgi verirsen para kazanamazsın. Herkesin bi sırrı vardır mutlaka ki :} Şubat' ta Adsense için akademimiz açılıyor ancak sadece Adsense ile para kazanmıyorum ilgileniyorsan iletişimi pmle ortak bişiler yapabiliriz.

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

FCN bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

botların getirisi fazla güzel bir bot sistemi yazıp cms lerle entegre edersen iyi kazanırsın

botlu site eninde sonunda Adsense'den ban yer emeklerin uçar, en mantıklısı özgün içeriği olan düzgün bir site açmak ve sürekli içeriği artırmak.

ben siteyi açsın demedim. bot yapıp satsın dedim 

cms'lere bot yapıp satarak ne kadar kazanabilir ki? r10'da falan genelde 20-30 tl maksimum amele gibi emek vereceksin birde? pek rağbet gördüğüde yok gibi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

CodeInside bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

CodeInside bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

botların getirisi fazla güzel bir bot sistemi yazıp cms lerle entegre edersen iyi kazanırsın

botlu site eninde sonunda Adsense'den ban yer emeklerin uçar, en mantıklısı özgün içeriği olan düzgün bir site açmak ve sürekli içeriği artırmak.

ben siteyi açsın demedim. bot yapıp satsın dedim 

cms'lere bot yapıp satarak ne kadar kazanabilir ki? r10'da falan genelde 20-30 tl maksimum amele gibi emek vereceksin birde? pek rağbet gördüğüde yok gibi.

en kral siteden çeken botu 30 dk içinde yapıp 40-50 arasında para alınabiliniyor. R10' da kaqan bu işte çok çok iyi hatta 40' dan aşağı botta yapmıyor gunde en az 3-4 bot yazıyor. Önemli olan sağlam iş yapıp referans almak gunde 3 bot yapıp 40'ar lira alsan 120 TL yapar sence iyi para değil mi ? Günlük 25-30 TL arasına en az 8 saat eşekler gibi çalışan ay sonunda asgari ücrete teşekkür eden bir adama kıyasla güzel para ;}

Wordpress - SEO & Digital Marketing
Toplam Hit: 1814 Toplam Mesaj: 14