Webmaster"Lar Bi Baksın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar ""think SWF Quicker"" kullanıyorum ve bir flash site yaptım ve şimdi diğer bölümleride html olarak yapmak istiyorum öreneğin fotograflar bölümüne tıklıyor fotografın ustune tıkladıgı zaman ayrı pencere acılcak ya o java kodunu buldum da bu Sothink SWF Quicker da linki nasıl vericem bi yardım edebilirmisiniz?

www.alkanzi.net bi bakın bakalım yorumda yazın OLUOMU

Http://www.Alkanzi.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    Flash templateyı editlemissin hatta editlemis sayılmazsın bi tek yazıları degişmissin.Acemice diyebilirim.
    Basarılı degil.
    Ayrıca az etkileyici bir görünüm icin yukleme süresi uzun bir template.
    Ve millet tam sayfa olmayan flash sitelere de pek alışık değil;az alanı sevmiyo bizim millet
    bi de hemen de camur atıyorsunuz falan deme gercekten gelişme yok.en azından ben flash template editleyen biri olarak senin o sitede elle tutulur hicbir calısma yapmadıgını da erkliyorum
    son ayların en agır elestırını yaptım galıba ama bu işle ugrasmayanlar gercekten etkılenebılır bu calısmadan musterıh ol.bi de rapboy da sanırım bır goz atabılır son zamanlarda merak sarmıs bır kac haftada baya bişi kaptım dıyodu: )

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek
    http://www.templatehelp.com/preset/pr_preview.php?i=11234&pr_code=eq0ViS2094Kq9fNmT0FQ6tn02iMf1B

tesadufen senın sıtenın orjınalını buldum nen: )
    bi karsılastır ne kadar kendıne uyarlayabılmıssın

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
Toplam Hit: 1246 Toplam Mesaj: 3