Website Pazarlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

Merhaba  Öncelikle sorunumu anlatayım. Yeni bir  resmi işletme açtım 1.5 ay oluyor  bulunduğum  civarda iş hacmi büyük. lakin pazarlama kabiliyetim ve çevrem şuan için yeterli değil.işim olmayan bir konuya dalmak istemiyorum .fikrim bir pazarlama  elemanı tutmak. bu şekilde  işlerimde süreklilik kazanabilirim diye düşünüyorum.Referanslarım da var.lakin yüksek bir  ücret talep etmesi muhtemel de olabilir 

şöyle de düşünüyorum görüşmeleri tanıtımları kendim yapabilirmiyim yaparsam ileride ne gibi bir sıkıntı ile karşılaşabilirim.

fikir ve önerileriniz ?

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hacı iyi hoşda ne satacaksın ne yapacaksın hiç detay vermemişsinki ?

Pazarlamanın binbir çeşidi var..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

İl/İlçe Neresi ?

Pazarlama yapmak istediğin websiteleri kurumsal scriptler mi? Eticaret mi ? Tam olarak nedir?

Ayrıca tek başına mı çalışıyorsun yoksa bir tasarım, yazılım ekibin varmı en azından 1er kişi de olsa?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam ben konuyu anlayamadım. Biraz daha açarmısın ?

Sen website mi pazarlayacaksın ? Yoksa website üzerinden ürün mü pazarlayacaksın ? 

Ne satacağını aç biraz ki sana hangi pazarlama yolunu tercih edebileceğini söyleyeyim. Hem belki iş ortaklığımız olur...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

hocam ben civardaki otel , pansiyonlara, işletmelere  internet siteleri yapıyorum.Elimde profesyonel hazır sistemlerde mevcut. bunlarıın tanıtım ve satışı ile ilgili ne yapılabilir?il :Antalya şuan 2 kişiyiz. website üzerinden bunu yapıyorum şuan lakın niyetim sıcak temasa gecmek.

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

güzel bir katalog muhtemelen 4-8 sayfa kadar internet sitelernin faydaları istatistik görünümden bir kaç kare caps, kaliteli ağır bir katalog ve katalog üzerine iliştirilmişkartvizit aynı zamanda 365 gun 7/24 teknik destek ibaresinin üzerine basa basa belirt, kalem, postit gibi birkaç promosyon ve business man (takım elbise, sinek kaydı traş, düzgün diksiyonlu mümkünde babyface). Güzel tanıtım tutulma yapılmadan anlatılma, özellikle SEO konusunda bilgi ve referans aynı zamanda çalışma varsa SEO üzerine sağlam bir sunum. Müşteri odaklı fiyatlandırma opsiyonunuda ekleyip bu olayıda düzgünce anlatırsan otel v.b. turizm şiketlerinden iyi iş alırsın. Aynı zamanda bir turizm rehberi yapıp ücretli listeleme yaparsın promosyon olarak ücretsiz listeleme ve reklam yapacağım 3 ay dersen senden iyisi yok. Temasların 30 ile 45 dakikayı geçmesin. Eğer profesyonel bir pazarlamacıya yada pazarlamacılara ihtiyacın varsa benimle iletişime geçebilirsin bu aralar şehir değiştirmeyi inatla düşünüyorum :) 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ercag
    ercag's avatar
    Erkek

Hocam öncelikle hayırlı olsun..

Yeni açılacak işletmeleri ve büyüme çabasında olan işletmeleri tespit et ve bir şirket websitesinin onlar için ne kadar önemli olduğunu anlat.

Onları buna inandır ve kendi sattığın ürüne ihtiyaçlarını hatta muhtaç olduklarını vurgula ikna et.

Ve pazarlamacıdan çok senin verdiğin güven firma için daha önemlidir.

Kendin git.

Terminine uy.

Güven kazan.

Güvenirliğini kaybetme.

Profesyonel Satış Pazarlamacı - Lojistisyen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocam şuan şirketlerin internet siteleri olma zorunluğu var bundan haberi olmayan işletmeleri tespit et ve bunları gez. gitmeden önce telefonla randevu almak gittiğinde özgüveninin yerinde olmasına neden olabilir. ezilip büzülmeden girersin içeri :)

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bence işi yapan ve müşteriyle muattap olanlar farklı kişiler olsun. Sen ister tasarım kısmını yap istersen müşteriyle muhattap ol.

Aksi taktirde hem tasarım tarafından zewk almazsın (birden fazla alakasız işle aynı anda uğraşmak kısa zamanda bıktırır adamı) hemde müşterinin gözünde biraz değersizleşir.

ille de kurumsal firma gibi görünmen gerekmiyor. satışçıyla prim hesabı da çalışabilirsin. o satabildiği kadar satar, sen de işin fazla geldiği noktada yanına bi tasarımcı daha alır yürütürsün.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek

yorumlarınız için teşekkürler beyler . holy  hocam eywallah.

Toplam Hit: 1045 Toplam Mesaj: 10