Website Sorunu Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

Herkese iyi forumlar beyler bayanlar

Site tasarımı yaptım epeyde iyi oldu ama daha önce pek karşılaşmadığım durum oldu herif eski temayı ister oldu.

Site yedekleri var ama veritabanını almamıştım bunlarda gitmiş eskiye alacağım diye siteye müdahale edip veritabanının içine etmiş.

Xampp ile dosyaları veritabanı bağlatısı olmadığından hata veriyor.

Nasıl yapabilirim desteğe yazdım yardımcı olmadılar. Sitenin yedek dosyalarından tek istediğim içeriklere ulaşmak hangi sayfada ne bok var vs gibi.

Eskilerden.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    yamtartunga bunu yazdı

Herkese iyi forumlar beyler bayanlar

Site tasarımı yaptım epeyde iyi oldu ama daha önce pek karşılaşmadığım durum oldu herif eski temayı ister oldu.

Site yedekleri var ama veritabanını almamıştım bunlarda gitmiş eskiye alacağım diye siteye müdahale edip veritabanının içine etmiş.

Xampp ile dosyaları veritabanı bağlatısı olmadığından hata veriyor.

Nasıl yapabilirim desteğe yazdım yardımcı olmadılar. Sitenin yedek dosyalarından tek istediğim içeriklere ulaşmak hangi sayfada ne bok var vs gibi.

https://web.archive.org/

www.tithack.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

baktım arşive dostum 4-5 kayıt var hiçbiri çalşmıyor bekliyor ve sonunda siteye geri geliyor.

Eskilerden.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek

hocam hosting hizmeti aldığın yer neresi? iletişime geçip yedek var mı sorabilirsin belki, paket desteklemese de yedek alabiliyorlar bazen

Frontend Dev.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek
    Webci58 bunu yazdı

hocam hosting hizmeti aldığın yer neresi? iletişime geçip yedek var mı sorabilirsin belki, paket desteklemese de yedek alabiliyorlar bazen

Sordum natroya almamışlar benim daha sonra aldığım yedekleri söylediler onlar zaten işe yaramıyor şuan.

Eskilerden.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

bozukta olsa bir db var ise,veritabanı yöneticisinden dataları ayıklamaya çalışsan.

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamtartunga
    yamtartunga's avatar
    Erkek

Sorn şu ki DBnin üzerine yazmışlar bendeki DB eski olan şuan benim siteye ait veriler hiç yok denilebilir.

Eskilerden.
Toplam Hit: 898 Toplam Mesaj: 7
site website cart curt