folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Western Union İle Gönderilen Parayi Atmden Başkasının Kartiyla Çekebilir Miyiz ?

Western Union İle Gönderilen Parayi Atmden Başkasının Kartiyla Çekebilir Miyiz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Hocalar gönderen saat farki nedeniyle online değil benim işimde acele şimdi bilgiler elimde fakat ziraat atm den islemi yok bu isin. Is bankasi var benim kartim yok arkadasinin kartiyla bilgileri girip onun hesaba yatirtabilirmiyiz ? 

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

daha önce 100e yakın işlemim var wu'da. Atm'den işlem yapılmıyor, şube içerisindeki arkadaşlar yardımı ile alıyorsunuz. Kağıt falan imzalıyorsunuz.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

daha önce 100e yakın işlemim var wu'da. Atm'den işlem yapılmıyor, şube içerisindeki arkadaşlar yardımı ile alıyorsunuz. Kağıt falan imzalıyorsunuz.

İnternet bankaciligi ? Kendi sitesinde yapiliyo görunüyo ama

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    Hakkinen bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

İnternet bankaciligi ? Kendi sitesinde yapiliyo görunüyo ama

garanti internet şubeden çekmeye çalışıyordum, 3 işlemden 2'sinde hata veriyordu. Gönderen kişinin tekrardan mtcn değiştirmesi gerekiyordu. Bunlar olmasın diye de şubeden gidip alıyordum.  Garanti bankası şubesinden 3 dakikada halledebilirsiniz. Garanti hesabınız varsa ve internet şubeciliği de aktif ise oradan da yapabilirsiniz.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 750 Toplam Mesaj: 4
western