folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Wga - Dvi Adaptörü Sorunu

Wga - Dvi Adaptörü Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Gençler şimdik bende iki monitör var

birincil dvi

ikinci wga

ekran kartının birincil  çıkışı dvi-i

ikincil çıkış dvi-d 

wga monitörü adaptör ile bağlıyorum öyle olunca onu 1 numara yapmak zorunda kalıyorum  ( 1. porta takmak zorunda kalıyorum )
    bu yüzden 2 numaralı porta takamıyorum 2 numarada  o dört pinin karşılık deliği yok.. Bende o pinleri kırsam diyorum sıkıntı olur mu? 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

4-5 - 12-13 - 20-21 | T.M.D.S DATA pinleri yok  D de.

TMDS (Transition Minimized Differential Signaling – the technology that allows DVI and HDMI to send high-speed digital data) diyor. Yani bence çalışmaz kırıp denersen. Ama tabi denemek lazım. IT demek çılgınlıklı iş yapmak demek aklsjhflaasdf

dcpromo tarafından 19/Nis/19 09:30 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kırmıycam ... konnektörün plastiğine delik delecem... en fazla görüntü alamyız..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

wga degil vga'dir o.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

wga degil vga'dir o.

Bu günlerde çok dalgınım... 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    infazteam
    infazteam's avatar
    Erkek

Windows 10 kullaniyor isen istedigi 1 ci monitor yapabiliyor sun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

DVI-D üzerinde analog sinyal yok. Oraya oturtsan da çalışmaz. DVI-D to VGA adaptörü lazım, aktif çevirici. Şunun gibi: https://www.hepsiburada.com/dark-dvi-d-vga-aktif-donusturucu-kablo-dvi-d-erkek-vga-disi-dk-hd-advidxvga-pm-bs600175

Olaylara karışmayın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

2. bir dönüştürü almanız gerekir bence. https://www.n11.com/magaza/koodmax buradan hdmi to vga almıştım. Fiyatları gayet uygun. Paketleme de başarılıydı.

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    kadircankaya bunu yazdı

2. bir dönüştürü almanız gerekir bence. https://www.n11.com/magaza/koodmax buradan hdmi to vga almıştım. Fiyatları gayet uygun. Paketleme de başarılıydı.

hdmi to vga donusturucuyu aliexpressten siparis vermistim sadece benim aldigimda micro usbdeb guc girisi var sesde sikinti olmasin diye onu tercih etmistim 22tl aldim buradaki fiyati gorunce sok oldu ayni fiyata adamlar satiyor. uyuz oldum aminake... 

İmzalamazsam ne olcak?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

4 lü pinleri kırsan bile çalışmaz ben denedim :)

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

İy madem..

Toplam Hit: 941 Toplam Mesaj: 11
dvi - wga