Whatsapp Bildirim Sorunu İphone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

yaklaşık 1 aydır WhatsApp da bildirim sorunu yaşıyorum. Bugün gelen WhatsApp güncellemesini yaptım ve bana aşağıda ki gibi bir bildirim geldi.

WhatsApp ı yukarı kaydırarak kapanmaya zorlamak bildirim almanızı engelleyebilir 

bu ne arka planda hep açık mu duracak bu meret. Hiç sevmem arkada açık uygulamayı hep kapatarım var mı bi çözümü

https://hizliresim.com/5GQDAl 

leadertay tarafından 24/Eki/17 11:42 tarihinde düzenlenmiştir

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KartallMehmet
    KartallMehmet's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

yaklaşık 1 aydır WhatsApp da bildirim sorunu yaşıyorum. Bugün gelen WhatsApp güncellemesini yaptım ve bana aşağıda ki gibi bir bildirim geldi.

WhatsApp ı yukarı kaydırarak kapanmaya zorlamak bildirim almanızı engelleyebilir 

bu ne arka planda hep açık mu duracak bu meret. Hiç sevmem arkada açık uygulamayı hep kapatarım var mı bi çözümü

https://hizliresim.com/5GQDAl 

Aynı problem bendevar arkaslar sankı ınternete baglı degılmıs gibi bildirimler uygulamaya girmeden düşmüyor varmıdır çözebilen bir arkadaş

Şahsınıza karşı haddi aşan,hududu geçen,küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

ios 11 ile olan bir sorun. Apple Store elemanı gibi cevap vereyim :

İleride güncellemeyle düzeltilecek efendim.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

ne sıkıntılıymış bu ios 11

goo.gl/qBNZmW
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_HC
    By_HC's avatar
    Erkek

iphone 5s i resmen mahvetti bu ios 11. Zaten iphone 5s i de öldürmek için çıkardılar ios 11 i. Hiç takılmayan donmayan telefon uygulama açınca donuyor. Uzunca basılı tutarak resetlemek gerekiyor. Ön ekrandan pratik cevaplama yapınca ölüyor telefon. Mesajları açınca donup kalıyor. Arkada uygulama birikince yine ölüyor. iTunes yükleyip geri alma filan yapıcam ona da zaman ayıramıyorum. Ayrıca facebook linkedin safari her seferinde donuyor. Bir işlem yaparken eğer gelen bi arama varsa ekranda görülüyor göz göre göre lanet olası kaydırma ekranı çalışmıyor donup kalıyor. Ben telefonu açmak için parmağımı kaydırarak açmaya çalışırken telefonda elimde çalarak cevapsıza düşüyor açamadığım için. 

Tamamen stabil çalışan iphone 5sleri öldürmek amacıyla getirdiklerini düşünüyorum. 

HC
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

sorunu ortadan kaldıran yeni whatsapp güncellemesi 2 gün önce yayınlandı zaten. eğer ki güncelleme gözükmüyorsa, uygulama güncelleme kısmını yukarıdan aşağı bi çek bırak yapın.

önceden kendisi kontrol ediyordu güncellemeleri appstore'a girer girmez. ama artık belirli aralıklarla kontrol ediyor, illa elle kontol etmek gerekiyor güncellemeleri.

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Bende 2 gün önce gece güncelledim o günden sonra whatsapp bildirimleri gelmemiş. Dün geceki mesajlar şu an geldi. Güncellemeyle düzeltilmemiş sanırım bozulmuş.

Şafak 1152!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

hatun matun yok ki hayatımız da mesaj geliyor mu gelmiyor mu farkında değilim aq :D

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

Bu arada yukarı doğru çekip attığım da ara sıra hala geliyor bu bildirim.

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 2113 Toplam Mesaj: 9
ios iphone iphone sorun whatsapp bildirim