folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Whatsapp Konuşmaları Aktarma

Whatsapp Konuşmaları Aktarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek

Hocalar merhaba,

Şuan kullandığım telefon HTC Desire 500. Bu telefonu Ekim 2014'de aldım ve aldığım gün direkt olarak aktif şekilde Whatsapp kullanmaya devam ettim. O gün bugündür bu telefondan tek bir mesaj bile silmedim. Evet, abartısız; tek bir mesaj bile silmedim.

Şuan gece 04'de aldığı o rutin yedekler, .crypt8 dosyaları 59 MB'yi bulmuş durumda.

İçinde asla silinmemesi gereken konuşmalar var ve ben bu telefonu rootlamak istiyorum. 

Şimdi sorum şu. 

Bu telefon şuan rootlu değil; 

Bu telefonu rootlayıp, bu konuşmaları aynı şekilde .crypt8 dosyasından Whatsapp'a eksiksiz geri getirmem için adım adım neler yapmam gerekiyor? 

Bir program vardı, Whatsapp konuşmasını .html olarak çıkartıyordu. 

O da root istiyor. Eğer öyle bir durum olsa, yedekle uğraşmayacağım, direkt hepsinin .html çıktısını alıp basacağım rootu. 

Bana bir hal çare gösterin. 

Bu mesajların gitmemesi gerekiyor özet olarak. Ve bu telefona root atılması gerekiyor. 

Root atarsam Whatsapp'ı yeniden kurduğumda bu dosyayı görecek mi? Yoksa bu Whatsapp keyi yenilenir mi? 

Amacımız; zengin olmak. Zengin görünmek değil.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

whatsapp görüşmelerini medyalı veya medyasız mail olarak atabiliyorsun

şimdi sohbeti arşivle diye bi nane çıktı ama nedir bilmiyorum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

whatsapp görüşmelerini medyalı veya medyasız mail olarak atabiliyorsun

şimdi sohbeti arşivle diye bi nane çıktı ama nedir bilmiyorum

Hocam http://i.imgur.com/VcldztS.png bu kadar farklı konuşma için tek tek mail atmak pek mantıklı gelmiyor ve açıkcası gözüm de yemiyor. :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Premium.
    h2so4
    h2so4's avatar
    Erkek

Hocam Hafızaki whatsapp klasörünü pc ye yedekle sonra ne yapacaksan yap tekrar whatsapp I Kurduğunda o yedeklediğin klasörü tekrar eski yerine kopyala ve aynı numarayla whatsappı tekrar aktif et kurarken sorar sana mesaj yedeği bulundu yüklemek ister misin diye. ( ben defalarca teli sıfırladım ve bu yöntemle geri yükledim sıkıntı çıkmadı. Olur da bir aksilik çıkarsa bilemem :D )

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Th3Ultra
    Th3Ultra's avatar
    Erkek
    h2so4 bunu yazdı

Hocam Hafızaki whatsapp klasörünü pc ye yedekle sonra ne yapacaksan yap tekrar whatsapp I Kurduğunda o yedeklediğin klasörü tekrar eski yerine kopyala ve aynı numarayla whatsappı tekrar aktif et kurarken sorar sana mesaj yedeği bulundu yüklemek ister misin diye. ( ben defalarca teli sıfırladım ve bu yöntemle geri yükledim sıkıntı çıkmadı. Olur da bir aksilik çıkarsa bilemem :D )

Giderse yanarım hocam :) 

.crypt8 dosyasını açma teknolojisi çıkana kadar ölür ölür dirilirim. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Hocam bu kadar kasma. :) Alt tarafı teli pc ye bağlayacaksın. Whatsapp klasörünü pcye kopyalayacaksın. Sonra telde ne yaparsan yap. İşin bitince whatsapp klasörünü yerine at kaldığın yerden devam et. Hatta şimdi yeni özellik olarak whatsapp yedeklerini googledrive a yedekliyor. Telefonda gmail hesabını açtığında tekrar kaldığı yerden devam ediyorsun.

BaD_BoYs tarafından 20/Ağu/15 09:16 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 1445 Toplam Mesaj: 6
whatsapp crypt8 key