Whatsapp Viber Bot

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

tek amacın spam yapmak.

ha diyeceksin reklam sektoru legal. tamam derim lakin sen cia'dan topladigin numaralarin alayini yasal olarak mi aldin. farzi misal elamanda numaram var. elaman rehberini cia ile paylasti. ama oradaki benim kisisel numaram. ve sen bana reklam mesaji atacaksin. bunun icin benden izin aldin mi? ben sana numarami bunun icin kullanmana izin verdim mi?

bu bilisim ve guvenlik ile alakali degil. ha dersen ki ben mantigi ogrenmek istiyorum eyvallah. ama senin amacin ogrenip spam basmak.

bu da bizi suraya getirir.
    benim numarami benden izin almadan spamcilerle paylasaninde bana spam sms ataninda amk. bu kadar basit.

cok bos konustum. simdi susuyorum. dolu konusan hanfendi.

böyle yazarsan saygı duyarım ama boş yazarsan duymam , mantıgına gelince bende biliyorum whatsapp ın buna izin vermeyecegini mantıgını az çok biliyorum, cia konusuna gelince bu sitedeki hiç kimsenin böyle bir açık buldugunda  oturacagını aman bırakayım diyeceginide düşünmüyorum, spam basmak konusuna gelince bende bıktım  günde en az 10 tane geliyor, spam basmak degilde  sınırlı kişilere toplu olarak göndermek gibi düşünelim , ciadan aldıgım numaraların neredeyse %90 ı whatssap kullanıyordur .

hocma boş konuşmaktan kastım  sadece yazmış olmak için yazmak biraz bilgisi olupta yazana başım gözüm üstüne.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

Neredeyse 15 yıllık sitenin hala Bilişim / Programlama / Hack & Güvelik vs. sitesi olduğunu anlayamayan adamlar var.

Adam keylogger sorar günah değilmi diyen olur

Toplu mail sms whatssup vs sorar spam yapmayın derler

Bir yerin veritabanını,scriptini veya bir temayı çekip paylaşan olur adamı topa tutarlar

Gidin başka yerde yada başka bir forum başlığında takılın kardeşim.

Alakanız olmayan konulara yazmayın. Birşey paylaşacaksan bilgi sunacaksan eyvallah yoksa boşa gürültü yapma 

Takıldığımız bir tahribat kaldı onada alakası olmayan adamlar doluştu anasını satayim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

tek amacın spam yapmak.

ha diyeceksin reklam sektoru legal. tamam derim lakin sen cia'dan topladigin numaralarin alayini yasal olarak mi aldin. farzi misal elamanda numaram var. elaman rehberini cia ile paylasti. ama oradaki benim kisisel numaram. ve sen bana reklam mesaji atacaksin. bunun icin benden izin aldin mi? ben sana numarami bunun icin kullanmana izin verdim mi?

bu bilisim ve guvenlik ile alakali degil. ha dersen ki ben mantigi ogrenmek istiyorum eyvallah. ama senin amacin ogrenip spam basmak.

bu da bizi suraya getirir.
    benim numarami benden izin almadan spamcilerle paylasaninde bana spam sms ataninda amk. bu kadar basit.

cok bos konustum. simdi susuyorum. dolu konusan hanfendi.

ekleyecek bişey yok adam yazmış.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

Neredeyse 15 yıllık sitenin hala Bilişim / Programlama / Hack & Güvelik vs. sitesi olduğunu anlayamayan adamlar var.

Bir yerin veritabanını,scriptini veya bir temayı çekip paylaşan olur adamı topa tutarlar

Alakanız olmayan konulara yazmayın. Birşey paylaşacaksan bilgi sunacaksan eyvallah yoksa boşa gürültü yapma 

Takıldığımız bir tahribat kaldı onada alakası olmayan adamlar doluştu anasını satayim

tebrikler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek
    Keyr00t bunu yazdı

aynen katılıyorum müride

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    TeRRoR bunu yazdı
    Keyr00t bunu yazdı

aynen katılıyorum müride

hack sitesi felan geride kaldi be o gunler haci.

2009 oncesi olsa tamamdi lakin otturuyorlar adami artik discoda.
    sanirim hic paket olmadin.

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 4593 Toplam Mesaj: 27