folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Whatsapp'a Parmak İziyle Giriş Özelliği Geldi

Whatsapp'a Parmak İziyle Giriş Özelliği Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://play.google.com/apps/testing/com.whatsapp/join?hl=tr

Özellik şuan sadece Beta kullancılarına açık. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

Beta için

https://play.google.com/apps/testing/com.whatsapp

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Thanks for your interest in becoming a tester for the WhatsApp Messenger app.
    However, at this time, WhatsApp Messenger app's testing program has reached the maximum number of testers that can participate in it and isn't accepting any more testers.

İlk müridin linkinden oldu niyeyse lol https://play.google.com/apps/testing/com.whatsapp/join?hl=tr

SweetyVolty tarafından 09/Eyl/19 05:24 tarihinde düzenlenmiştir

Çok sıkılıyom
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

WhatsApp Messenger uygulamasının test kullanıcısı olma konusuna gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
    Ancak şu anda WhatsApp Messenger uygulamasının test programı, katılabilecek maksimum test kullanıcısı sayısına ulaşmıştır ve yeni test kullanıcısı kabul edilmemektedir

sansar55 tarafından 09/Eyl/19 07:56 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

4-5 aydır zaten iosta vardı 

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

iPhone'da çıktığında kullanmayı denemiştim çok can sıkıcı bir hal alıyor her girişte kilit ekranıyla karşılaşmak falan filan, 2 gün sonra kapattım. Önemli bir hesap kullanıyorsanız veya gizliliğe önem veriyorsanız güzel gelişme tabii.

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı

iPhone'da çıktığında kullanmayı denemiştim çok can sıkıcı bir hal alıyor her girişte kilit ekranıyla karşılaşmak falan filan, 2 gün sonra kapattım. Önemli bir hesap kullanıyorsanız veya gizliliğe önem veriyorsanız güzel gelişme tabii.

iOS'ta var mı bilmiyorum ama Android'te süre koyma imkanı var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

Tertemiz olmuş vallahi. Beğendim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sonunda gruba ekleme engelide gelmiş. 

Toplam Hit: 1534 Toplam Mesaj: 9
whatsapp