Whatsappla İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Merhabalar,
    Blackberry passport kullanıyorum. Bu telefonlarda ek olarak android 4.0 sıfır sürümü yüklü oluyor. Ancak Whatsapp artık bu telefonlarda çalışmıyor. Sadece altta linkini verdiğim sürüm çalışıyor. Ama bu sürüm de bi süre sonra yeni sürümü yükleyin deyip duruyor. Verdiğim linkteki bu uygulamanın güncelleme kontrolünü kapatabilecek, yazılımcı bi arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim.

Whatsapp indir

rahmandaburda tarafından 02/Ağu/18 16:25 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

malesef işime yaramıyor hocam. Video da google play üzerinden güncellemeyi kapatıyorlar. Ancak bu bir işe yaramıyor, Linkte verdiğim Whatsapp yeni sürümü bana sormadan doğrudan telefonumun belleğine indiriyor ve hep bir sonra ki whatsapp penceresi açışımda güncellememi istiyor. Bana da sürekli bu bağlantıya "sonra" demek düşüyor. Sonra güncelle, sonra güncelle.

ilginize teşekkür ederim.

rahmandaburda tarafından 02/Ağu/18 23:24 tarihinde düzenlenmiştir

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JpnTr
    JpnTr's avatar
    Erkek

ikinci sitede play store değil de apk düzenleme ile yapıyor onu inceledin mi

Bir cinayet işleniyorsa tek suçlu katil değildir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo
    JpnTr bunu yazdı

ikinci sitede play store değil de apk düzenleme ile yapıyor onu inceledin mi

bunu uygulamıştım, sunucu sorun olduğunu anlıyor, versiyon la birlikte sürüm kodu var birde orda ayrıca onu da değiştirmeyi denedim yine olmadı.. Uygulama kendisinin girilen versiyon olmadığını sunucu vasıtası ile bi şekilde anlıyor.