Whmcs Lisansi Satan Var Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Whmcs.com omurluk lisans satisini durdurmusu ama daha onceden alan ve kullanmayan varsa satin alabilirim. Lisans transferini yaptiktan sonra odemeyi yaparim. Fiyat tekliflerini konu altina veya pm ile yazabilirsiniz.

Not: Whmcs'de lisansin transfer edilip edilemeyecegine dair ticket olusturup size cevap geldikten sonra ticket id'sini benimle paylasirsaniz ben de ayri bir ticket acip sizin olusturdugunuz ticket'in gecerliligini sorgulayacagim. Eger whmcs'deki destek ekibi bana onay verirse lisansi gonderirsiniz ben de parayi yollarim. Istanbul ici olanlarla nakit / transfer isini yuzyuze de gerceklestirebiliriz.

Not 2: reklamli, reklamsiz farketmez.

telekom tarafından 16/Eki/18 22:55 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Up olsun.

Olucu degilim, piyasasi neyse 2000 - 3000 TL arasi odeme yapilacak. Whmcs cogu yolu tikamis gibi gorunuyor, owned lisanslar bir defa hesap degistirebiliyor bu yuzden satici bulmak zor. Imana gelip duzgun is yapayim diyorum illaki nulled kullandiracaklar.. :|

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

nulled kullanma

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

nulled kullanma

Zaten nulled kullanma taraftarı değilim hocam, ömür boyu lisansların piyasası aşağı yukarı 500 dolar civarında.
    Biraz hesap kitap yaptığımda:
    Whmcs'nin sitesinde starter paketi aylık 16 dolar civarı ama bayilik ile satanlar 10 doların azıcık üstü fiyatlara starter'ı satıyor.
    500/10=50 ay yapar. O da 4 yıl civarı eder, transfer işlemi tek sefer gerçekleştiği için aldığım lisansı tekrar satamayacağımdan dolayı elimdeki lisans sermaye olmaktan da çıkacaktır. Hesabın özeti; bugünün şartlarına göre hesaplayıp ödediğim ücret 4 yıl sonra bana avantaj sağlamaya başlayacak, tabi 4 yıla ne olur bilinmez bu yüzden belki ömür boyu lisans satın almak yerine kiralama hizmetini de düşünebilirim. Kısacası kafalar biraz karışık olsada uzun süreli plan yapıp buna göre konumlanmak daha doğru geliyor. Bu arada lisans konusunda mübarek bir mürşidten (@CanKirca) umutluyum. (:

telekom tarafından 18/Eki/18 01:25 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    janni bunu yazdı

nulled kullanma

Zaten nulled kullanma taraftarı değilim hocam, ömür boyu lisansların piyasası aşağı yukarı 500 dolar civarında.
    Biraz hesap kitap yaptığımda:
    Whmcs'nin sitesinde starter paketi aylık 16 dolar civarı ama bayilik ile satanlar 10 doların azıcık üstü fiyatlara starter'ı satıyor.
    500/10=50 ay yapar. O da 4 yıl civarı eder, transfer işlemi tek sefer gerçekleştiği için aldığım lisansı tekrar satamayacağımdan dolayı elimdeki lisans sermaye olmaktan da çıkacaktır. Hesabın özeti; bugünün şartlarına göre hesaplayıp ödediğim ücret 4 yıl sonra bana avantaj sağlamaya başlayacak, tabi 4 yıla ne olur bilinmez bu yüzden belki ömür boyu lisans satın almak yerine kiralama hizmetini de düşünebilirim. Kısacası kafalar biraz karışık olsada uzun süreli plan yapıp buna göre konumlanmak daha doğru geliyor. Bu arada lisans konusunda mübarek bir mürşidten (@CanKirca) umutluyum. (:

@CanKirca belki yardımcı olabilir konuyu aydınlat Can hocam :)

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Bakalim, cozeriz muhtemelen bir aksilik olmazsa

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 1623 Toplam Mesaj: 6
ciddi aliciyim host tost whmcs