WHMCS Lisansı Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Selamlar arkadaşlar, elimde bir adet WHMCS lisansı mevcut, satmak istiyorum. Bağlı olduğu domain ve email ile birlikte verilecek. Şu an aklımdaki fiyat tbt için 2500tl(pazarlık payı mevcuttur, mümkünse hoş bir dil ile)

Sevgiler.

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

pm attım

vatandaşa kafam girsin!..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Selamlar,

Bir süre önce mobilden mesaj göndermeyi denemiştim, becerememişim. Şimdi tekrar gönderdim. @Telekom, o zaman konuda hiç mesaj yoktu, yine rüzgardan hızlısın. Hayırlısı.

Twitter: @CanKirca
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

PM'lere cevap yazıldı. @telekom @CanKirca

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Tek rakibim thy :p Tesekkur ederim, @Cankirca almazsa haberdar edersin, lisansi ben alirim.

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

@CanKirca ile güzel ve temiz bir alışveriş oldu, teşekkür ederim ince davranışları için.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Ben de çok teşekkür ederim @Dark_Lord, güvenilmek ve güvenebilmek güzel şey. Biraz büyük bir dilek olsa da, Darısı tüm insanlığın başına.

Twitter: @CanKirca
Toplam Hit: 902 Toplam Mesaj: 7
email domain domain whmcs