folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Wi-Fi Modem ( Baglanti Yardim)

Wi-Fi Modem ( Baglanti Yardim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek

yende ben "huzurunuzdayim" hacilar soyle bir sorun var yeni modem aldim ( aslinde degistirdim)  (Starnet AR800) mesle  su ki wi-fiyle baglanamiyorum baglanmis durumda ama internet acmiyor ya da unlem israteti cikiyor IP adresi faln vermedim .sifirdan baslayarak ne yapmam gerek.? litfen resmili anlatn yardimci olacaq site falan varm. evde kabloyu kedi kemirdi kablo calisymoyor. Lutfen el atin .. 

1.Evlilik. 2.Cep Telefonu. 3.Para. Iste Insan Oglunu icat etdigi 3 sacma sey. RUZI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yarıdm    etmeye nerden başlim bilemedim :D

şimdi hocam öncelikle :

1 : modemin tüm ışıklarının yandığından emin ol yani modeme internet gelıyormu gelmıyormu onu kontrol et

2: win 7 kullanıyorssan ağ ve paylaşım merkezini aç >> kablosuz ağları yönet >> senın ağ adını bul ve sil tekrardan şifreyi girerek sıfırdan bağlanmayı dene

3: yinede bağlanmazsa saat ve tarih ayarını yaptıktan sonra tekrar ağı sil ve tekrar şifreyi girerek bağlanmayı dene

yine olmazsa şifreyi doğru girdiğie emın ol bazen şifreyi yanış girersin bağlandı diye görünür

bazen modem interneti geç verir ortalama 1 dakika sonra verir buda seni yanıltmasın alternatif çok ama akılıma gelenler bunlar

ayrıca: bu nasıl login olma sayısıdııır böyle :S

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

yarıdm    etmeye nerden başlim bilemedim :D

şimdi hocam öncelikle :

1 : modemin tüm ışıklarının yandığından emin ol yani modeme internet gelıyormu gelmıyormu onu kontrol et

2: win 7 kullanıyorssan ağ ve paylaşım merkezini aç >> kablosuz ağları yönet >> senın ağ adını bul ve sil tekrardan şifreyi girerek sıfırdan bağlanmayı dene

3: yinede bağlanmazsa saat ve tarih ayarını yaptıktan sonra tekrar ağı sil ve tekrar şifreyi girerek bağlanmayı dene

yine olmazsa şifreyi doğru girdiğie emın ol bazen şifreyi yanış girersin bağlandı diye görünür

bazen modem interneti geç verir ortalama 1 dakika sonra verir buda seni yanıltmasın alternatif çok ama akılıma gelenler bunlar

ayrıca: bu nasıl login olma sayısıdııır böyle :S

Evet internet geliyor komsudan kablo aldim odunc olarak dendim kabloyla internete giriyor normal sorunsuz.bir tek ag adini silmeyi denmedim simdi onu deniyicem.. 

1.Evlilik. 2.Cep Telefonu. 3.Para. Iste Insan Oglunu icat etdigi 3 sacma sey. RUZI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

dene dene sonrada az biraz tahribatta gez dolaş 

aramıza katıl şenlenelim

profilin tarihi eser gibi 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RUZI
    RUZI's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

dene dene sonrada az biraz tahribatta gez dolaş 

aramıza katıl şenlenelim

profilin tarihi eser gibi 

Aga yeminle memleketde olurken devamli formda olurdum ulkeyi deyisidm Turkiyeyle 9 saat farkim var hava da erken karariyor burda is guc dergen hayvan gibi yorgun dusyor insan ondan ..;((

Toplam Hit: 491 Toplam Mesaj: 5