Wifi Donanımını Görmüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

merhabalar,

son güncellemeden sonraya denk geldi ama alakalı mı bilmiyorum, bilgisayarı açınca sanki hiç wifi aygıtı yokmuş gibi yapıyor, hatta aygıt yöneticisinde driver ı bili görmüyor üstüne yüklediğimde dahi fart etmiyor

durmadan açıp kapayınca bazen kendiliğinden wifi geliyor hatta nedense power tuşunu basılı tutarak kapatıp sonra açınca geliyo wifi.

lenovn yoga 3 pro (memnun değilim)

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

Son zamanlarda bende aynı hatayı alıyorum sorunun kendi cihazımdan kaynaklandığını düşünüyordum. Aygıt yöneticisinde tanımlanmamış olarak görüyor aygıtı. Genel bir sorunsa güncelleme ile düzeltirler inşallah.

Win10

Https tarafından 02/Şub/20 13:47 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

iyi bari bir ihtimal wifi kartını değiştirmez zorunda kalmayacak gibiyim :D 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seyhzade
    seyhzade's avatar
    Erkek

Bilgisayarım/ yönet /donanım değişikliklerini tara seçeneğini deneyin bi. Kartı gördüğü zaman da (internet olmasına gerek yok)  sürücüleri güncelle deyin. 

Eğer wifi dediğiniz sistem bozulursa parça değiştirmek yerine 15 20 liraya satılan wifi adaptörlerden almak daha mantıklı. 

Önce hayaller ölür sonra insanlar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

Windows 10 Buglu surumu Kullanıyorsanız Gormuyor bı zaman Sonra O Yuzden Stabıl Oynanmamıs Surumlere Bakın, bı ara Basıma gelmişti.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

güncelleme gelinceye kadar dediğiniz gibi asusus bi is. girişli wifi alıcısı var taaa benim ortaokuldan kalma aradım buldum çalışıyo onu kullanıyorum

Toplam Hit: 910 Toplam Mesaj: 6
wifi wifi açılmıyor lenovo laptop