folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Wifi Genişletici Cihazlarındaki Ethernet Portu

Wifi Genişletici Cihazlarındaki Ethernet Portu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba, Bana wifi genişletici cihaz lazım, ama bu cihazdaki ethernet portu olanlarda prize tak çalıştır olanlarda ethernet portuna modemden gelen ethernet kablosunu takıp ayar yapmadan direk wifi genişletici olarak dağıtanlardan var mı ? 

Tp link filan gibi, büyük acces point istemiyorum. Prize tak bir kaç küçük basit ayarla ethertnet portundan wifi dağıtmak istiyorum

İngilteredeyim o yüzden bilindik bişiler olursa daha iyi olur

archair23 tarafından 01/Ağu/19 04:00 tarihinde düzenlenmiştir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@JpnTr evet hocam bunlardan olcak aynen wifi ilw wifi eşleşmesi yapıp ethernet portundan interet çıkışı alınıyor. Benim istediğim aynı zamanda ethernet portuna modemden uzak noktadan internet gelmesi wifi olarak dağıtmasını istiyorum

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Aaa süper peki bir ayar gerekiyormu? alırken nesine dikkat etmem lazım bu özellik için ingilterede olduğum için bro ona göre  seçip alıyım

Toplam Hit: 10573 Toplam Mesaj: 5
modem access point