folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Wifinerede.Com Açıldı

Wifinerede.Com Açıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Biz kendimizden yola çıkarak başlattık bu projeyi. Yani oturupta lan ne yapsak parayı buluruz demedik, kaldı ki tutar mı muhabbetleri boş. Mynet gibi hit çekip para kazansın büyük portal, büyük proje olsun demedik. Ama bizim en büyük sorunumuz, asosyal varlıklar olduğumuzdan bana en yakın ücretsiz wireless olan hangi cafe var? olayı.. Bunuda zamanla çözeceğiz. Yavaş yavaş internetteki kaynaklar sayesinde içerik ekliyoruz. Kaldı ki kullanıcılar da ekleyebiliyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

üye değilken renenin bazı konularda elinde pda adım adım ağ aradığını duymuştum bence ona da bi sorun güzel fikir ama offline olanınıda yapın bence

mesela adam onlineyken indirsin wireless adreslerini xml xls vs vs neyse artık lazım olduğunda ordan bakar...??databaseniz calınır ama kar amaclamadığınz için size dert olmaz kanımca

edit: hocam şifrelerinide yazın yav

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

lalada bunu yazdı:
    -----------------------------

üye değilken renenin bazı konularda elinde pda adım adım ağ aradığını duymuştum bence ona da bi sorun güzel fikir ama offline olanınıda yapın bence

mesela adam onlineyken indirsin wireless adreslerini xml xls vs vs neyse artık lazım olduğunda ordan bakar...??databaseniz calınır ama kar amaclamadığınz için size dert olmaz kanımca

edit: hocam şifrelerinide yazın yav

-----------------------------

zamanla wap, gadget, offline versiyonu vs. çıkacak, şifre olayı etik olmaz dedik ve yayınlamamaya karar verdik :) ilgine teşekkürler.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

diğer 71 ilde naapcaz :W

Toplam Hit: 3227 Toplam Mesaj: 15