Win 7 De Network Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek

Arkadaşlar makineme win 7 kurdum ama makine ilk açıldığında ağa bağlanıldı ama internet yok diyor ağ bağdaştırıcısını devre dışı bırakp bikaç saniye sonra aktiv edince düzeliyor bunu nasıl düzeltebilirim ??? 

beni kaybetmek için uğraşanı ben kaznmak için uğraşmam
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    narkozMRT
    narkozMRT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaç bilgisyar var . nasıl bi networkün var. gatewayını yazman gerekiyo anladıgım kadarı ile en kısa anlattığın açıklamaya göre. networkunu anlatsan biraz. ev bilgisayarımı firma yada başka bi yerin bilgisayarımı.

Ne Olursan Ol Beni Bul ; https://www.facebook.com/izmirliyimmm
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek

ew bilgisayarı bi air ties modemim var bide pikatel ailties modemden çıkan iinternet pikatelde 4 porta ayırıyorum biri alt komşuda biri kendi makinemde diyer 2 side yedek hocam xp kuruluyken bole bir problem olmuyordu aynısı notebookumla wirrlesten girincede yapıyor kablosuz ağ adaptörünü kapatıp açıyorum düzeliyor başka yerde yapmıyor bu sorunu sadece ewimde yapıyor 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

aynı sorun bende de vardı. çözüm bulamadım tekrar xp deyim. he sırf onun içinmi geçtim xp ye hayır. bahane oldu.

ama çözümü varsa iyi olur.

...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snak
    snak's avatar
    Erkek

cidden yha bahsettiğim makine babamın makinesı 2 gün fln burdayım sonra şehir dışına ünive gidiyorum şimdilik babam bişey olmaz yaparım diyo ama daha sonra ben muğladayken canıma okuyucak biliyorum lütfen bilen biri arsa yardım etsin

Toplam Hit: 825 Toplam Mesaj: 5