Win 7 Starter Ve Casper

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dirka
    dirka's avatar
    Erkek

arkadaşım yeni bir casper laptop aldı ve win 7 starter kurulu bilindigi gibi masa üstü ve kişiselleştirme ögeleri yok ...

ben bu sürümü yükseltip ultimate kursam .. garanti kapsamından çıkma gibi bir ihtimali varmı dün araştırırken böyle birşey okudum sorun olurmu ?

ne dandik iş yapıyor bunlar anlamıyorum adamlar bilgisayar satıyor kısıtlı işlevler yapılabiliyo üstüne para verip yükseltmeye zorluyorlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

valla garanti kapsamını casper'ı ara öğren windows 7'ye gelicek olursak starter sürümü gerçekten kötü,bir çok şey desteklenmiyor ve stabil değil ultimate kurmanda fayda var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Normalde yazılımın garanti desteğini bozmaması lazım ama casper bu markalı alet, ne olur ne olmaz teknik desteğini ara bi...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dirka
    dirka's avatar
    Erkek

saolun arıyalım bakalım ne diyecekler

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek

yazılımın garantiyi etkilemesi saçma sapan bişey olmazmı bence yoktur öle bişey ama dediğiniz gibi bu casper illa win. mi kullanıcam ??? belki linux çakıcam??

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicoo
    Cicoo's avatar
    Erkek

dirka bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşım yeni bir casper laptop aldı ve win 7 starter kurulu bilindigi gibi masa üstü ve kişiselleştirme ögeleri yok ...

ben bu sürümü yükseltip ultimate kursam .. garanti kapsamından çıkma gibi bir ihtimali varmı dün araştırırken böyle birşey okudum sorun olurmu ?

ne dandik iş yapıyor bunlar anlamıyorum adamlar bilgisayar satıyor kısıtlı işlevler yapılabiliyo üstüne para verip yükseltmeye zorluyorlar.

-----------------------------

hocam ztn win 7 kurulu olarak almışsın.Altındada yazar etiketi söktün mü sistem garantisinden cıkar die.Pc senin ne kurarsan kur etiketi sökmedikçe cıkmaz.Bnde kullanıyrum Casper niravana CPQ-Q900 xp kurmuştum aldıktan sora.Sistemde sorun vardı götürdüm tek kurş ödemeden yaptırdım.Uzun lafın kısası sorun olmaz. :)

Zor günler geçirdi ama hala ayakta. :/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Starter 'da arka plan değiştirebilirsin en azından..

http://windows7li.blogspot.com/2009/12/windows-7-starter-arkaplan-degistirme.html

Ama tema değiştiremessin.Gerçekten ev kullanıcısı için uygun değil bu sürüm.

Toplam Hit: 2145 Toplam Mesaj: 7