Win 8.1 De Aldığım Hata

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/rotkerim/videos/1602377150030589/?permPage=1

video linki budur.

arada sırada çok ısınınca kendiliğinden kapanıyor bilgisayar. tekrar açmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor. ama bataryayı çıkarıp takıp tekrar açtığımda düzeliyor. nedir bunun sıkıntısı? nasıl düzeltebilirim?

ekran görüntüsü de bu

http://imgur.com/b1EZyKc

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

up

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mt93
    mt93's avatar
    Erkek

sistem geri yüklemeyi denediniz mi? ben sanırım böyle yaparak çözmüştüm daha önce bendede aynı sorun vardı.Isınma ile ilgili olacağını sanmıyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

Hocam büyük ihtimalle bir sistem dosyası eksik olabilir.Orada hatanın kodu yazar onu internetten araştırabilirsin.

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Problemli
    kuvvet
    kuvvet's avatar
    Erkek

Warez Sitelerinden indirdiğım çoğu iso dosyalarında özellikle 8 lerde bu hatalara rasladım

tekrar format at istersen problemsiz 8 linkleri verebilirim sana

Bozamaz Aramızı Yarasa
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-GEX
    C-GEX's avatar
    Erkek

Bu arada ilk başlarda bende de çok oluyordu ancak bir kaç ay önceki windows güncellemesinden sonra kalıcı olarak düzeldi

Sana koşarak deli gibi yaşamak ,bana yaşamak deli gibi koşarak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    kuvvet bunu yazdı

Warez Sitelerinden indirdiğım çoğu iso dosyalarında özellikle 8 lerde bu hatalara rasladım

tekrar format at istersen problemsiz 8 linkleri verebilirim sana

warezden değil bizim mustafa'nın linklerinden indirmiştim. ama sen yinede temiz varsa ver deniyeyim.

şunu da belirteyim, belki ısınmadan olmayabilir ama ya ramle ya işlemciyle alakalıdır diye düşünüyorum( donanım bilgim sıfır sadece tahmin)

çünkü sırf denemek için chrome da 5 10 tane youtube sayfası açtım, üzerine firefoxdan actım yine 5 6 tane birde üzerine fm2013e girdim falan yordum yani kaba tabirle bilgisayarı kapandı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

dipnot videoyu ilkkez izledim de arkaplandan amcamın kuşlarının sesi geliyor :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

biostan olabilir.hiç orayı kurcaladın mı hard disk için bi seçenek olacaktı adı aklıma gelmio.ben bi kere değiştirmiştim böle olmuştu :D

ona bi bak

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

hıı şey sanırım bundan bi önce boş flashla format atmaya çalışıp bu bilgisayar bozuk yeeaaa dediğim sıralarda biosuda biraz kurcalamıştım sanırım. ama en fazla öncelikli sürücünün yerini değiştirmişimdir yani harddisk 1 de değilde flashı 1e almışımdır onun böyle bi sorun vereceğini tahmin etmiyorum acıkcası 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

hıı şey sanırım bundan bi önce boş flashla format atmaya çalışıp bu bilgisayar bozuk yeeaaa dediğim sıralarda biosuda biraz kurcalamıştım sanırım. ama en fazla öncelikli sürücünün yerini değiştirmişimdir yani harddisk 1 de değilde flashı 1e almışımdır onun böyle bi sorun vereceğini tahmin etmiyorum acıkcası 

du bakim yazarım tekrar

edit: sata kısmı biosda ahci mi ? ata yapmışsanda olur bu sorun

Ekerci tarafından 15/Haz/15 00:49 tarihinde düzenlenmiştir

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
Toplam Hit: 1252 Toplam Mesaj: 11
windows win8.1