Win Xp"De Takılma Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar bikaç gündür enteresan şekilde windowsta takılmalar oluyor.1-2 sn takılıyor sonra aynen devam,belli belirsiz bir süre sonra tekrar takılıyor sebebi ne olabilir.Kasp 2009 güncel db ile tarattım,ad-aware se personal tarattım herhangi bi zararlı yazılım yok.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek
    hocam fanları bi temizle , ram'i çıkar tekrar tak.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Fanları temizledim ama ram olayını denerim.Donanım dan çok anlamıorum,çözemedim :)

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    sebebi winfostur hocam başka ne olacak :P

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

hoca xp takılıyordu format attım yine takıldı win 7 kurdum yine takıldı xp kurdum yşine takıldı

1 haftada 4 defa format çektim sorunu neymiş biliyonmu sicaklar ufak bir pır pır koydum kasa yapakları açık zaten

uçmaya başladı :) bundan sonra intel alanı siksinler :D

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

hoca xp takılıyordu format attım yine takıldı win 7 kurdum yine takıldı xp kurdum yşine takıldı

1 haftada 4 defa format çektim sorunu neymiş biliyonmu sicaklar ufak bir pır pır koydum kasa yapakları açık zaten

uçmaya başladı :) bundan sonra intel alanı siksinler :D

Hocam 460w kasa var hala nası sıcaklıyor bu namussuz.Kasa kapaklarını açıp kullanim ben de bari.Intelle ne alakası var ki :D,amd ler ısınmıo mu?.Ekistiradan pardus'ta 4 saattir açık takılma olmuyore :W

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

benim kuzenim oyun oynakern o le donuyo

intternnette dolasirken bi boq olmuyodu

fanları temziledi bi sorun cıkmadı sonra , ne boq iştir anlamadım ama doğru:D

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    Fanları temizledim harbi leş gibiydi ama hala sorun var ramleri söküp takmayı denicem.Eldivenle söküp takıcam,bedevilik var bende önlem almak farz :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

chelishky bunu yazdı:
    Fanları temizledim harbi leş gibiydi ama hala sorun var ramleri söküp takmayı denicem.Eldivenle söküp takıcam,bedevilik var bende önlem almak farz :D

evet hocam bi dene bakalım belki düzelir.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
Toplam Hit: 1651 Toplam Mesaj: 9