folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Win98 To Winxp Lütfen Yardım...........

Win98 To Winxp Lütfen Yardım...........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NERO
    NERO's avatar
    Erkek
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyacım,eğer zamanınız varsa yardım edersiniz sevinirim.
    Win98 kullanıyorum ikonlarımı iconpackager adında bir programla değiştirebiliyorum .
    Bunun yanısıra pencereleride winxp gibi değiştirmek istiyorum.Bana bunu yapabilecek
    bir program varsa adresiyle yazabilirdiniz.Şimdiden yardım edeceğinizi düşünerek
    teşekkürler..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    katil_tm
    katil_tm's avatar
    Erkek
    nmeyiçin Win98 yerine WinXP kurmuyon

sex bir sanattır tecavüz....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Onun içinde windowsblinds diye bi program var ama iconpackagerle onu aynı anda kullanırsan bilgisayar 98 deil 3.1 gibi çalışır :D
    yani yawaşlar
    arkadaşın dedii gibi git xp kur

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MohEmre
    MohEmre's avatar
    Erkek
    ramin yeterliyse...
    128 varsa sakın kurma. :)

This time, action must speak louder than words...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    number_1
    number_1's avatar
    Erkek
    win xp kurabilmen için konfigürasyonun işletim sistemini desteklemesi gerek. yoksa win 3.1 hızıyla çalışırsın...

Serçe uçmaya ihtiyaç duyduğu rüzgarı , ittiğinin farkında mıdır acaba...?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NERO
    NERO's avatar
    Erkek
    Yardımcı olan arkadaşlara içten teşekkürler.Ciddiye
    aldığınız için sağolun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    MohEmre bunu yazdı:
    -----------------------------
    ramin yeterliyse...
    128 varsa sakın kurma. :)

? nasil yani ?

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirnight_
    sirnight_'s avatar
    Erkek
    number_1 bunu yazdı:
    win xp kurabilmen için konfigürasyonun işletim sistemini desteklemesi gerek. yoksa win 3.1 hızıyla çalışırsın...

Saçma saçma konuşmayın... Doğru koşullarda doğru bir kurulum gerçekleştirdiğinizde Xp 98' den daha iyi çalışır... Yeğenime ait C433 128mb 133mhz ram' i olan bir sistemi var... HDD' de bad sectorler mevcut XP' yi NTFS olarak kurduğumda 98' den daha hızlı çalıştığımı biliyormusunuz? 128mb ram ile XP gayet düzgün bir şekilde çalışır üstüne üstlük ntfs yaparsanız dosya sistemini bir hayli hızlanma söz konusu olacaktır. Bana kalkıpta cakada atmayın artık her gün sistem kurmaktan içim dışım sistem oldu hangi sistemin hangi konfigürasyonda nasıl çalışacağını artık rüyamda bile görüyorum...

Kolay gelsin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    quit
    quit's avatar
    Erkek
    yaw öle bişi kendin yapabiliyordun ama çok uzun bea abicim..longhorn gibi bile görüntüliyebiliyordun...ama bayağı işlem yapıon..kusura bakma o kadar uzun şeyi burada anlatamam..arkadaşların dedigi gibi sen xp kur..:)...yaw zittir et windowsu..linux kur...

ihr lacht weil ich anders bin , ich lache weil ihr alle gleich seid...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    quit
    quit's avatar
    Erkek
    sirnight haklı...pentium 166 yı gerekli sistemkonfigüürasyonlarını yaptıktan sonra p3 gbi çalıştırabilirsiniz...ama iyi bir bioscu olmanız lazım..

ihr lacht weil ich anders bin , ich lache weil ihr alle gleich seid...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Marcorodigy
    Marcorodigy's avatar
    Erkek
    Yahu beyler saçmalamayın tamam belkiilk kurulduğunda evet hızlı çalışabilir ama sonra ?? neolcak yani okadar eski bir sistem de okadar iyi çalışıyorsa bu intelci abilerimiz neden durmadan yeni CPU üretsinlerki?? Bırakın XP ayağını biton açığıvar sirnight demişinki artı rüyamdabile kuruyom kurarsın tabi o çöker sen kurarsın dandik makinelere kur xp yi işten kaytarmak için onlarda durmadan geri gelsin bir de arkadaşlar eğer xp niz orjinal değilse kurmayın çünkü bir virüs eğer xp ve 2000 de service pack yapmazsanız bilgisayarınızı istediğinizkadar koruyun istediğinizkadar virüsprogramı kurun genede geliyor ve kopyalara yani crack lanmış xp lere service pack yaptığınızda gümm elinizde artık çalışmayan bir pc var tebrikler virüsün adını hatırlamıyorum aynı hatayı ben yaptım service pack kurmadan XP ile nete girdim norton felan kuruluydu ama nafile hadi kurtarayımdedim service pack ve gülegüle pc dedim şimdi linux takılıyom
    birde aslında NTFS sadece kandırma yani microsoft un kendi yaptığı kendine rakip bir patition biçimi bence herkes linux kursun abi adamlar bence microsofttan çok iyi

"ÖĞRENİN olm ÖĞRENİN önce okuyun kendinizbilin bu işler aldım yazıyı koydum alın okuyunla dönmez elalemin sikiynen geredeğe girilmez beyler" Düzgün konuşan bir ateist olmayı öğrendiğin zaman bekleriz...
Toplam Hit: 2509 Toplam Mesaj: 11