Winat9 Hatasi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı

hocam bu sistem için 1-2 yıl ugraşmak gerek .

1-2 yıl sonra bu site kalır mı orası meçhul :)

Hocam yatırım yapmadan direk başlarsan 2 sene sürmesede 1 sene 1.5 sene sürer adam gibi kazanmak.

Ama winat9 niyetine kullanılması için bir ay yeter. Sadece istikrar istiyor. Konudaki mesajımda gerekli açıklamayı yaptım zaten. Kapanırsada kazandığımız cebimize kalır. Winatdada bu olmadımı zaten :) 

HAcum ben uye oldum :) Hatta eşime de bır uyelık actım :) Onu da REF ım yaptım ama hala daha anlayamadım bu sıstemı :)

Mesela Dün ve bugun kendı sıstemımden  51 clıck yaptım :)

Toplam param bu durumda : Main balance:$0.1310

0,60 oldugunda REF alıcam ama ...

Bu REF lerden aldıgımızı falan nerden goruyoruz? Bıze kandırdıgını yanı?

Mesela eşimin benım profılımde gozukmesı su sekılde : Nedir bu AVR falan?

ReferralCame fromReferral since Last clickClicksAvg. 
    1 s******** Unknown Yesterday at 10:19 Today 8 8.000

Mesela bak bu da onun tıklamaları 49 Tıklama var dunden berı ama bana REF yansıyan 8 galıba dımı?

My Account Details : ***********
    ur referral link: http://www.probux.com/?r=*********
    Membership: Standard  
    Ads clicked: 49  
    Main balance: $0.1210
    Rental balance: $0.0000  
    Advertisements: 0  

JiggSaw tarafından 29/May/13 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı

Hocam yatırım yapmadan direk başlarsan 2 sene sürmesede 1 sene 1.5 sene sürer adam gibi kazanmak.

Ama winat9 niyetine kullanılması için bir ay yeter. Sadece istikrar istiyor. Konudaki mesajımda gerekli açıklamayı yaptım zaten. Kapanırsada kazandığımız cebimize kalır. Winatdada bu olmadımı zaten :) 

Hocam o tıklamalar Esas reklam olan sarı reklamların tıklaması bildiğim kadarıyla. Benimde arkadasım direk refim ondada aynı şekilde bende öyle gözüküyor. 

Avg'de tıklama ortalaması olması lazım. Yani atıyorum refin hergün 4 reklamada tıkladı 3 gün boyunca ama 1 gün hiç tıklamadı o zaman avg 3.0 oluyor

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı

Hocam o tıklamalar Esas reklam olan sarı reklamların tıklaması bildiğim kadarıyla. Benimde arkadasım direk refim ondada aynı şekilde bende öyle gözüküyor. 

Avg'de tıklama ortalaması olması lazım. Yani atıyorum refin hergün 4 reklamada tıkladı 3 gün boyunca ama 1 gün hiç tıklamadı o zaman avg 3.0 oluyor

Hmmmmmmmmmm ...

Yanı REF lerın AKTIF olması , hergun TIKLAMA yapması önemlı :)

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı

Hmmmmmmmmmm ...

Evet Ref kiraladıktan sonra dikkat etmen gereken tek noktada bu zaten. Normal üyeysen 2,0 Gold üyeysen 1,0'dan yüksek avgsi olan refler sana kar sağlar. Zamanla yavaş yavaş değiştirmelisin. Ben şimdilik hiç ellemiyorum. 200 ref yapana kadar her hafta ref kiralıcam elimdeki para ile. 200 yaptıktan sonrada 1 hafta filan tüm reflerimi düzenlicem. Yani 200 çok sağlam ref ile gold üyelik alıp öyle devam edicem :) Gold aldıktan sonrada daha önce yatırdığım 10 dolar ve Golda yatırdığım 70 doların parası çıkana kadar 3 4 hafta ref kiralamam. Sonra paramı çekip 0 zarar etme ihtimaliyle sürekli ref kiralamayı düşünüyorum :) Zaten haftada 100 ref kiralamaya başladığın zaman artan parayı sürekli olarak kar hanene yaz gitsin. Zaten daha fazla kiralayamıyorsun. Ref parası çıksın çek parayı çıksın çek parayı :) 2000 refe ulaşmam 5 6 ay civarını alır sanırım o zamanda ayda 400 500 dolar arası gelirin oluyor sanırım

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    SiyahBeyaz bunu yazdı
    suhatuna bunu yazdı

Hmmmmmmmmmm ...

Evet Ref kiraladıktan sonra dikkat etmen gereken tek noktada bu zaten. Normal üyeysen 2,0 Gold üyeysen 1,0'dan yüksek avgsi olan refler sana kar sağlar. Zamanla yavaş yavaş değiştirmelisin. Ben şimdilik hiç ellemiyorum. 200 ref yapana kadar her hafta ref kiralıcam elimdeki para ile. 200 yaptıktan sonrada 1 hafta filan tüm reflerimi düzenlicem. Yani 200 çok sağlam ref ile gold üyelik alıp öyle devam edicem :) Gold aldıktan sonrada daha önce yatırdığım 10 dolar ve Golda yatırdığım 70 doların parası çıkana kadar 3 4 hafta ref kiralamam. Sonra paramı çekip 0 zarar etme ihtimaliyle sürekli ref kiralamayı düşünüyorum :) Zaten haftada 100 ref kiralamaya başladığın zaman artan parayı sürekli olarak kar hanene yaz gitsin. Zaten daha fazla kiralayamıyorsun. Ref parası çıksın çek parayı çıksın çek parayı :) 2000 refe ulaşmam 5 6 ay civarını alır sanırım o zamanda ayda 400 500 dolar arası gelirin oluyor sanırım

HAcu bu adamalrın 1.070$ almış resımlerını falan koymuslar ya , bız o kıvamlara gelebılırmyıız? :) hehehe

Onu bunu bırakta REF ın bana ne kadar kazandırdıgını nerden goruyoruz?

İmza YOK !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@suhatuna

O şekilde tabiki kazanılabilir. Fakat emek vermek lazım işte. Dikkat ediceksin boşlamıcaksın mantıklı hareket ediceksin ve dereyi geçene kadar biraz yatırım yapacaksın :)

Reflerın tektek ne kadar kazandırdıgına bakılmıyor ama avgsıne gore tıklama sayılarını carparsan ortalama bır fıyat alırsın 

Easx tarafından 29/May/13 23:13 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

There is no work currently avaiable thisk task.   "task" butonuna tikladigimda bu yazi geliyor ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

There is no work currently avaiable thisk task.   "task" butonuna tikladigimda bu yazi geliyor ?

Şu anda yapabilceğin bir görev yok demekki hocam. Türkiyeye çok görev vermıyorlarmış. 

http://www.tahribat.com/Forum-Probux-Ptc-177684/

ayrıca yenı bırsey yazacaksanız wınatla ılgılı usttekı konudan yazında daha cok murid faydalansın

Easx tarafından 29/May/13 23:50 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 4097 Toplam Mesaj: 29