Windows 10 1607 Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bir süredir oyunlarda gereksiz bir donma yaşıyordum. 

internetten baktığımda bu windows sürümünden sonrakilerde sıkıntı yaşandığını çok okudum.

o yüzden denemek istiyorum.

bir iki yazdım içime sinen yine bulamadım. buralarda kendi kullandığınız birşeyler varsa linklerseniz sevinirim.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

bir süredir oyunlarda gereksiz bir donma yaşıyordum. 

internetten baktığımda bu windows sürümünden sonrakilerde sıkıntı yaşandığını çok okudum.

o yüzden denemek istiyorum.

bir iki yazdım içime sinen yine bulamadım. buralarda kendi kullandığınız birşeyler varsa linklerseniz sevinirim.

Müsaadenle biraz eleştireyim, konu uzmanı arkadaşların önerileri belki bana da yarar.. Win 10 Ekran yineleme oranları oldukça kaliteli.. laptop ekranında kırpmları artık gözlerim hissetmiyor.. Ama gel gelelim Doom3 oyunumu açmıyor, Tomb Raider de hareketlerde ekranda maouse görünüp kayboluyor.. Win 10 belli ki oyunlar için yeterince iyi bir destek veremiyor.. 

ShockMan tarafından 23/Ağu/18 01:21 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

oyunlar için win 7 daha iyi diyorlar ama ben win 10 taraftarıyım oyun oynamadığım için.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

https://tb.rg-adguard.net/public.php

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 995 Toplam Mesaj: 4
win