Windows 10 Başlat Çubuğunda Klasör?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

http://prntscr.com/imt6cy 

bu benim başlat çubuğum mesela sohbet programlarını gruplamak , kalsörlemek istiyorum. tarayıcıları ayrı klaörlemek falan varmı yapabilecek bir program?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

görev çubuğunu bilmem de genel olarak özelleştirmeler yapabileceğin stardock, objectdock, rainmeter tarzı uygulamalar var. ben masaüstü simgelerini gruplayan fences kullanıyorum mesela steam'den satın almıştım. bir de senelerdir rocketdock ve rainmeter kullanırım.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

görev çubuğunu bilmem de genel olarak özelleştirmeler yapabileceğin stardock, objectdock, rainmeter tarzı uygulamalar var. ben masaüstü simgelerini gruplayan fences kullanıyorum mesela steam'den satın almıştım. bir de senelerdir rocketdock ve rainmeter kullanırım.

bunlarda güzel de aradığım şey bu değil ya :/

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

1- Sohbet adında klasör oluşturulur ya da istediğin herhangi bir isim

2- Sohbet klasörü C:\ konumuna atılır

3- görev / başlat çubuğu sağ tıklanır en üstten Araç Çubukları seçilir yan menüden Yeni Araç Çubugğu tıklanır

4- Açılan pencerede c:\ konumuna attığımız Sohbet klasörüne gelinir ve seç\aç denir. Görev çubuğunun sağ kısmına klasör gelir. Konumlandırma için kilidi kaldırır taşırsın bilmem naparsın sana kalmış. Klasör simgesini de değiştirirsin güzelce durur istediğin yerde.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

1- Sohbet adında klasör oluşturulur ya da istediğin herhangi bir isim

2- Sohbet klasörü C:\ konumuna atılır

3- görev / başlat çubuğu sağ tıklanır en üstten Araç Çubukları seçilir yan menüden Yeni Araç Çubugğu tıklanır

4- Açılan pencerede c:\ konumuna attığımız Sohbet klasörüne gelinir ve seç\aç denir. Görev çubuğunun sağ kısmına klasör gelir. Konumlandırma için kilidi kaldırır taşırsın bilmem naparsın sana kalmış. Klasör simgesini de değiştirirsin güzelce durur istediğin yerde.

evet buda bildiğim bir yöntem ama çok sağ tarafta kalıyor istediğim tam normal simgelerin orda klaösrkemek sanırım yok bunun bi çözümü

Toplam Hit: 1047 Toplam Mesaj: 5
başlat çubuğu win10