Windows 10 Çoklu Kopyalama (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

birden fazla bilgiyi kopyala yapıştır yapabileceğim bir yöntem arıyorum bulamadım.

örneğin kullanıcı adı ve şifreyi kopyalayayım bunları daha sonra yapıştırayım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

android'teki pano gibi bişi olması lazımdı aslında

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

Hocam klavyede Windows+V tuşu pano açıyor bende. Windows 10 da yüklü geliyor bu uygulama.

Başlat'a pano yazın orada pano geçmişini açık hale getirin sizde de çalışacaktır. Tabi aradığınız böyle bir şey ise.

Edit:

Bilgisayar kapandıktan sonrada kullanmak isterseniz sabitlemeniz gerekiyor telefondaki gibi. Yoksa siliniyor.

Https tarafından 24/Oca/20 15:11 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

android'teki pano gibi bişi olması lazımdı aslında

Xiaomi Miui8 için, Şöyle Samsung'daki gibi kolay kullanılabilir ClipBoard(Pano) uygulaması bulamadım yahu. ``~}

Şöyle pano'dan  tek tıkla, alttaki 2. aktif metin penceresine içeriği Yapıştırsın. Pencere Boyutu ayarlanabilsin, hatta Yüzen(Floating) Pencere olursa, tadından yenmez. ^^`

O kadar program denedim, Android sürümünden mi, Android'in Arayüzünden mi, bulamadım gitti. O.o,

RitmFarbRacourci tarafından 25/Oca/20 16:14 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    Bolvadinli bunu yazdı

birden fazla bilgiyi kopyala yapıştır yapabileceğim bir yöntem arıyorum bulamadım.

örneğin kullanıcı adı ve şifreyi kopyalayayım bunları daha sonra yapıştırayım.

Holy ya da rene yazmıştı bi ara fi tarihinde aslında ama win 10 da çalışmaz bile muhtemelen. 

Bana da lazım oluyor çoğunlukla chrome üzerinde, böyle Alt+1 Alt+2 falan yapınca önceden tanımlı metinleri falan yabıştıracak bişey şart aslında. 

Aranan kan bulunana kadar Win+V mecburiyeti devam ediyor.

Çok sıkılıyom
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Https bunu yazdı

Hocam klavyede Windows+V tuşu pano açıyor bende. Windows 10 da yüklü geliyor bu uygulama.

Başlat'a pano yazın orada pano geçmişini açık hale getirin sizde de çalışacaktır. Tabi aradığınız böyle bir şey ise.

Edit:

Bilgisayar kapandıktan sonrada kullanmak isterseniz sabitlemeniz gerekiyor telefondaki gibi. Yoksa siliniyor.

Şimdilik en iyisi bu, bunu kullanıyorum cevap veren herkese teşekkür ediyorum 

Toplam Hit: 1063 Toplam Mesaj: 7
çoklu kopyalama