folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Windows 10 Com & Lpt Driver Sorunsalı

Windows 10 Com & Lpt Driver Sorunsalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocalarım aygıt yöneticisinde (com & lpt)  port driverı yok bulamadım indireyim vs vs dedim yemedi.... bi kaç birşey indirdim olmadı. Google amca da da bulamadım birşey. Bilen eden duyan yapmış olan var mıdır ? 
    Windows 10 kullanıyorum bu lanet driver'ı nasıl yükleyeceğim :(((

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Windows bu aygıt için ayarları belirleyemiyor. Bu aygıtla gelen belgelere başvurun ve yapılandırmak için Kaynak sekmesini kullanın. (Kod 34)

Hata şu şekilde :/

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 1019 Toplam Mesaj: 2
driver