Windows 10 Etkiket Özelliği Var Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

https://filemarker.net/

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    CanKirca bunu yazdı

@arkinfes hocam, müzikle mi uğraşıyorsun? Yukarıda 120 kanal yazdığın için öyle düşündüm.

ben uğraşıyor diye biliyorum hatta piano videoları vardı

ama benim anlamadığım 120 kanalı açacak kadar nasıl bi projede çalışıyorsun :)

hocam tonla layer kullanıyorsun mesela sythlarda osilatör vardır örnek vermek gerekirse diyelim bir ses sentezlerken sylenth1 kullanıyorum en fazla 4 osilatör destekliyor ama ben daha değişik sound yakalamak istediğimde osilatör sayısı yetersiz kalıyor onun için bir kanal daha açıp extra 4 osilatör daha elde etmiş oluyorsun al sana 8 osilatörlü sound tabi bunun için ses tasarımcısı olmak gerekir. sonra tonla eklenecek şeyler var onları paylaşmam 4 sene bestecilik lisansı 2 sene bestecilik yüksek lisansında kafa patlattım paylaşmam :D 

@CanKirca  aynen hocam müzikle uğraşıyorum

@yunusdogan hocam amd işlemcili makineye mac kuramıyorsun diye biliyorum

arkinfes tarafından 28/Haz/19 13:47 tarihinde düzenlenmiştir

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
Toplam Hit: 2802 Toplam Mesaj: 23
macos windows 10