Windows 10 Fn Tuşları Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Merhabalar muritler,

Windows 10'da geçen ay update geldikten sonra ses kısma vs. tuşlarım, alt gr ve windows tuşlarım çalışmamaya başladı, googleladığım bütün her şeyi denedim bios update'i dışında bu sorunu yaşamış veya denk gelmiş olan birileri var mı ?

Bilgisayar da, Hp Probook 430 G5 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

https://support.hp.com/tr-tr/drivers/selfservice/hp-probook-430-g5-notebook-pc/17047126 ' dan Yazılım-Çözümler sekmesinden HP Hotkey Support ' ı indir kur pc yi yeniden başlat bak bakalım çözüldü mü sorun.

Bios Update içinde yine aynı listede BIOS sekmesinde HP Firmware Pack (Q85) uygulamasını indir çalıştır. Bios eskiyse güncelleme seçeneği çıkar. Yok eski değilse zaten aynı bios diye uyarı verir. Güncelleme seçeneği çıkarsa güncelle ve bilgisayarı bırak o kendi yapar kapatır açar giriş ekranı gelir.

BaD_BoYs tarafından 24/Tem/19 08:54 tarihinde düzenlenmiştir

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Hotkey'in binbeşyüzelli tane versiyonunu denedim, bios update'i yapmak istemiyorum ne olacağı belli olmuyor diye de 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erc
    erc's avatar
    Erkek

Firmware update yapınca sorun düzeldi. 

Yaşayan olursa direk update edip geçsin, diğer yöntemlerle vakit kaybetmeyin 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek
    erc bunu yazdı

Hotkey'in binbeşyüzelli tane versiyonunu denedim, bios update'i yapmak istemiyorum ne olacağı belli olmuyor diye de 

erc bunu yazdı

Firmware update yapınca sorun düzeldi. 

Yaşayan olursa direk update edip geçsin, diğer yöntemlerle vakit kaybetmeyin 

Rica ederim hocam. Sorunları kaynağından çözmek her zaman zaman kazandırır. Geçmiş olsun.

BaD_BoYs tarafından 24/Tem/19 16:24 tarihinde düzenlenmiştir

.
Toplam Hit: 941 Toplam Mesaj: 5
hp filter key fn