folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Kullanıcı Hesap Denetim Sorunu

Windows 10 Kullanıcı Hesap Denetim Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar normalde kullanıcı hesap ayarlarım resimdeki gibi, ama pc yeniden başlayınca mavi daire yerine geliyor neden bu şekilde oluyor acaba nasıl çözebilirimbu sorunu,

https://s13.postimg.org/3l0kf4l47/image.png

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Regedit' den kökten kapatmayı denedin mi?

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

Sağ kısımda EnableLUA anahtarının değerini 0 (sıfır) yap ve bilgisayar yeniden başlat.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Hiç bir işe yaraqmadı üstat, açılışta "Herşeyi Ara" programı var sürekli yetki istiyor, acaba omu etkiliyor,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Yardım için güncel, her pc yi başlattığımda en üst seviyede başlıyor ayarları,

Toplam Hit: 1154 Toplam Mesaj: 4
windows 10 kullanıcı hesap hatası