folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Masaüstü Simgeleri Yer Değiştiriyor

Windows 10 Masaüstü Simgeleri Yer Değiştiriyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Pc ye reset atınca masaüstü simgeleri yer değiştiriyor windows güncel anti virüs güncel, böyle bir sorun varmış araştırdım düzeltmek için regedit ile oynamak gerekiyormuş, ve bu şekilde yapmak lazım mış,

HKEY_CLASSES_ROOT\Wow6432Node\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32 
    HKEY_CLASSES_ROOT\CLSID\{42aedc87-2188-41fd-b9a3-0c966feabec1}\InProcServer32\ 

Her iki konumda da varsayılan değeri şu şekilde değiştirin: 

%SystemRoot%\system32\windows.storage.dll

Benim regedit direk böyle bir türlü çözemedim bu sorunu nasıl düzeltirim acaba arkadaşlar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

bende de aynı sorun var, sürekli simgelerin bir kısmını sağda bir kısmını da solda olacak şekilde ayırıyorum bilgisayarı kapatıp açtığımda hepsi sol tarafta birleşmiş oluyor. 

varsa çözümü çok iyi olur.

edit:

hocam böyle bir şey buldum ben şimdi deniyorum ama arada simgeler otomatik düzeldiği için işe yarıyor mu bilmiyorum isterseniz siz de deneyin.

masaüstü simgelerini değiştirmek için temalara izin ver kutusunu unchecked yapıyoruz redditte yazdığına göre.

csfrt tarafından 02/Haz/17 14:07 tarihinde düzenlenmiştir

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Dediğini yaptım üstat, bakalım işe yarayacakmı,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1267 Toplam Mesaj: 3
simge sorunu düzensizlik karmaşa windows 10 kaos