Windows 10 Pro Güncelleme Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek

Sevgili dostlar

Bilgisayarı yaklaşık 1 ay önce aldım ve windows 10 pro kurdum ve sadece 1 güncelleme yaptı ve bir daha yapmadı her yapmaya çalıştığımda ise yukardaki ekranla karşılaştım Allah aşkına bundan nasıl kurtulup adam akıllı bir güncelleştime yapabilirim.Lütfen yardımcı olunuz.

Not:Pil tasarrufunu kapatım yüksek performansa da getirdim yine aynı görüntü var.

şimdiden teşekkürler

iyi günler

yustang tarafından 06/Şub/16 22:10 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

selam, daha önce aynı sorunu yaşayan için cevap olmuş

Method 1: I would suggest you to run the Power troubleshooter and check if it helps.

1. Press the ‘Windows + W’ key on the keyboard.
    2. Type troubleshooter in the search box and then press enter.
    3. Select Troubleshooting. Click on view all and select Power.
    4. Click next and follow the on-screen instructions.

If issue didn’t get resolve try method 2.

Method 2: I would suggest you to restore default settings of power plan and check if it helps. 

1. Press Windows + X, and select the option Control Panel (Classic View).
    2. Click on the Power Options icon.
    3. Click on Change plan settings.
    4. Select the option “Restore default settings for this plan”.

burada 2 yol sunmuş.. bu adımları yaparak deneyebilisin.. İngilizce bilmiyorsan google translate işini görecektir.

Ayrıca bazılarının sorunu cidden bataryasında, yani ölü bataryaları var. Eğer sen de 1 ay olmasına rağmen bataryan çok çabuk sürede bitiyorsa iade etmelisin..

Diğer bir çözüm yolu da windows u tekrar kurmuşlar.. Ama üstte verdiğim 2 yolu deneyip gör bakalım

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1214 Toplam Mesaj: 2
bilgisayar update güncelleme güç tasarrufu wimdows 10