folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 10 Yeni Bir Bölüm Oluşturamadı

Windows 10 Yeni Bir Bölüm Oluşturamadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dante_
    Dante_'s avatar
    Erkek

windows 10  format esnasında yeni bir bölüm oluşturamadı ve işletim sistemini sildim. Şuan da D Disk'inde önemli verilerim var .D Disk'ini silmeden  Nasıl işletim sistemi kurabilirim . 

Dante_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oinomaos
    oinomaos's avatar
    Erkek

Eğer o diski harici disk olarak takıp datayı yedeklebilecek bir zımbırtın varsa önce bunu yapmaya çalış. Her zaman için formatta sıkıntı oluşma ihtimali ve komple diskteki verileri kaybetme ihtimalin var.

Win10 yapamazsa win7 yapar yeni bölüm oluşturmayı o da olmazsa xp yapar o da olmadı hiren boot cd leri vardı onlarda disk bölüm oluşturma yöneticileri falan var onlara yöneleceksin mecbur.

Anıl
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

bölüm oluştururken kapasiteyi değiştir. düşür.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Gtp vs muhabbeyinden yapamazsin icindeki dosyalari biyere kopyalayip komple format atman gerekir muhtemel win 7 den win 10 a gwctin ve format atayim dedin yemio:)

Haci tek cozum diskin icini bi yere yedeklicen basacan formati yada win7 kurucan

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Gtp vs muhabbeyinden yapamazsin icindeki dosyalari biyere kopyalayip komple format atman gerekir muhtemel win 7 den win 10 a gwctin ve format atayim dedin yemio:)

Haci tek cozum diskin icini bi yere yedeklicen basacan formati yada win7 kurucan

+50

Toplam Hit: 644 Toplam Mesaj: 5
w10