Windows 7 De Ufak Bi Yardım Gerek..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

win7 ultimate 64bit kullanıyorum , steam ve progdvb de bi müüddet sonra bazen kilitlenme oluyor , reset atmadan açamıyorum programları tekrar. task managerden kapanmıyolar , bunları sonlandırmak için bi program arıyorum , xp de vardı böle bişe win 7 de bulamadım , kısası resetsiz çözüm arıyorum .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

bendede bazen itunes yapıyor daha  doğrusu 15 dk açık kalsın itunes dediğin gibi kilitleniyor kapadığımda birdaha açamıyorum taskhost da çalısıyo gozukuo ordanda sonlandırılmıyor

sorun nedir çözümünü bilen varsa söylerse iyi olur

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    habitrail
    habitrail's avatar
    Erkek

win7 de altta simgenin üzerine gelince önizleme açılıyor ya orada kapatmaya basınca kapatır yani genel olarak bu sistem tutuyor:D

Düşünmeden öğrenmek vakit kaybıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

directx ile alakalı bir sorun ... 9 ve 10 u ayrı ayrıyükle

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

hackworm bunu yazdı:
    -----------------------------

directx ile alakalı bir sorun ... 9 ve 10 u ayrı ayrıyükle

-----------------------------

oyunu açmadanda olabiliyor , yada dx kullanmadığım bazı gereksiz programlardada oldu , mesela progdvb de uydu sinyali gidip gelirya bazen orda kilitleniyo ama sorun orda değil iyi hoş kilitlensin np , ctrl alt delete yapınca kapayamıyorum.

yaklaşık 3 saate yakın oldu inat ettim reset atmadım , aynen duruyo orda steam.exe yeniden açmayı deneyincede zaten çalışıyo diyo.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackworm
    hackworm's avatar
    Erkek

virüs yemiş olabilir misin ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PaBLo_eSCoBaR
    PaBLo_eSCoBaR's avatar
    Erkek

yok virüs değil ,virüsün yapcağı bişe yapmıolar (şu anki tecrübelerime dayanarak bayaaa bi virüs yemişimdirr formatla sonlanan:D) büyük ihtimalle uyumluluk sorunu  gerçi birinin win7 sürümü diye yazıyo Progdvbde ama tv kartı tam uyumlu değil ondan , diğeri steam heralde o da daha tam oturmadı.bu arada kapatamadıklarımın ikiside 32bit sistem 64bit onla ilgili bişe olurmu bir bilgim yok.

Toplam Hit: 926 Toplam Mesaj: 7