folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Windows 7 Format Sorunu

Windows 7 Format Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

Dün gece bilgisayarım hiç bilmediğim bir sebepten dolayı hepimizin aşina olduğu mavi ekran hatasıyla karşıma geldi.Bilgisayar açılmıyor mavi ekran reset döngüsü içerisinde neyse.Format atacağım yalnız bir türlü atamadım. Elimde bilgisayarla birlikte gelen w7 Home  dvdsi var onunla bilgisayarı başlattığımda kurulum ekranına geliyor sürücüleri görüyorum fakat sürücü yükle dediğimde dvdnin içinde setupı bir türlü görmüyor gözattan gösteriyorum dvdyi falan nafile. bi adette w7 ultimate indirdim onu ise hiç okumuyor home da en azından boot edince kurulum ekranı falan geliyor ama ultimate dvdsini taktıgımda onu hiç okumuyor.bi format atamadım çıldırmak üzereyim yardımlarınızı beklemekteyim :|

sabır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam aynı hataya bende düşmüştüm :) Sürücü yükle değil devam/ilerle'ye basacaksın.

arbeit macht frei
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thewhitewizzard
    Thewhitewizzard's avatar
    Erkek

Eyvallah hocam sağolasın sayende attım format.Neyse her şey güzel görünüyordu format attım driverları falan yükledim.Sonra bilgisayarı yeniden başlat dedim şimdide boot sorunu çıktı.Harddiski gösteriyorum normal boot hdd de yani ama görmüyor.Ya yeniden başlatın ya da uygun bir boot sürücüsü yükleyin diyor.anlamadım cd den başlatınca problem yok ama hdd den başlamıyor bilgisayar bi sorun yoktu formattan sonra :/

sabır
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bu sorun yüzünden nerdeyse ağlayacaktım pc başında ilk formatı attığımda :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

o hataya bir zaman bende düşmüştüm :D Fakat uzun sürmemişti ikinci denemede formatı basmıştım :)) '' Nalet birşey yaf '' İçimizde ki xp sevdası işte başkasına alıştırmıyor kendini :d

the man who gets tired after eating a ban
Toplam Hit: 1247 Toplam Mesaj: 5