Windows 7 Ultimate İngilizce (İstek)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Arkadaslar ultimate 32 ve 64 bit  ingilizce surumu lazim..

Elinde link olan varmidir   rapid tercihim...

Tesekkurler

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek

Arkadaslar indireceginiz link icinde sadece 32 bit yada X86 denilen var, ama crackler hem 32 hemde 64 bit icin.Yani elinizde 64bit zaten varda crackleyemediyseniz, buradaki ilaci deneyebilirsiniz.

Saygilar

http://www.tagtube.net/Windows7/Microsoft Windows 7 Ultimate Retail(Final) x86 (32 bit) and x64 (64 bit).rar

Another day another death another sorrow another breath...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

al sana tek link olmazmı :)

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    can498
    can498's avatar
    Erkek

http://www.mydigitallife.info/2009/07/25/download-32-bit-64-bit-windows-7-rtm-build-7600-16385-original-untouched-msdntechnet-leaked-retail-dvd-iso/

Bir bulutun aya ulaşma mücadelesiydi hayat...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Üstadım eğer elinde herhangi bir sürümü mevcut ise update menüsü altından istediğin dil seçeneğini yükleye bilirsin,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Yardimlariniz icin  cok tesekkur ederim arkadaslar..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
Toplam Hit: 2243 Toplam Mesaj: 6