Windows 8 Developer Preview Pre-Beta

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ndmylmz bunu yazdı:
    -----------------------------
    tşk ederim cevaplar için. activation dediği nete girince düzeldi. evde net yok da ondan deneyemediydim :F

1 hocam win 8 beta priview her ne haltsa zaten orjinal simdilik beta oldugu icin bilgisayarim ozellklere bakarsan gorursun.

2 uygulamalari kapatmiyorsun oyle kaliyor o evet herkesin canini sikiyor bu durum ama windows kullanmadigin uygulamayi kendi kapatiyormus yada sistemem yuk bindirmesini engeleyen bisey gelistirmis uygulama acik kalsa bile sisteme agirlik yapmiyor.

3 hocam windows 8 sanirim nt 6.2 olmasi lazim vista tabanli degil yani hocam :)

online üyelerden bak usta bana windows vista yyazıyo ondan sorduydum. saolasın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

butonları felan hayvan gibi yapmışlar, hiç hoşuma gitmedi tasarım..

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hangi butonlar aga. benim çok hoşuma gitti. az daha kurcalayım öğrenem iyice de daha da hoşuma gider

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

hangi butonlar aga. benim çok hoşuma gitti. az daha kurcalayım öğrenem iyice de daha da hoşuma gider

control panel, masaüstü (arka planı yeşil olan yer), başlıkların devasa puntoları.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

joe_black bunu yazdı:

hocam ekranin sol tarafina ortaya imleci yasla bak ne gorcen :P :) kolay gelsin hadi :D

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

amele_2 bunu yazdı:

ya arkadaş 16 gb işletim sistemi mi olur yaw?

Demek ki oluyormuş.

Sanal pc de kurcam dedim lanetlik bir boyut var kurmaktan vazgeçtim. Yuh diyorum başkada birşey demiyorum.

the man who gets tired after eating a ban
Toplam Hit: 13232 Toplam Mesaj: 97