folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows 8.1 Embedded İndustry Pro FORMAT Sorunu !!

Windows 8.1 Embedded İndustry Pro FORMAT Sorunu !!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MogulKhaN
    MogulKhaN's avatar
    Erkek

Bilgisayarımda baslıkta belirttigim isletim sistemi kurulu ve bilgisayarıma format atmak istiyorum. Windowsun kendi sitesinden indirdigim iso dosyasını flashbellege attım setup exeyi calıstırdıktan sonra soyle bır hata aliyorum "sistem için ayırılan bolumu guncellestiremedik" nedenini bilen veya cozum yolunu bilen arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim. simdiden tesekkurler.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

hocam anlamadım ama bildiğimi söleyim belki yardımcı olur :S

flasha attıktan sonra biostan flashla start yapıorsun

böle yaptıktan sonra karşına ne gelior hata mı alıorsun ?

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MogulKhaN
    MogulKhaN's avatar
    Erkek

onuda denedim flashı takıp restart attım sonra flashdan start yaptım bu seferde not found operating system gibi bi hata aldım. bu bilgisayarda 8.1 kullanılamıyor diyor :D ulan zaten 8.1 kullanıyorum hasbinnallah :D

MogulKhaN tarafından 01/Nis/14 17:51 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    MogulKhaN bunu yazdı

onuda denedim flashı takıp restart attım sonra flashdan start yaptım bu seferde not found operating system gibi bi hata aldım.

setup'ta sıkıntı olabilir.daha bu gün kurdum.başka bi setup bul derim ben.

cd ye çekmiştim ben 4gb ta yakın bişi olması lazım setup'ın

bu şekilde hata veriorsa setupda sıkıntı olabilir.bide ilk msjda anladıgım kadarıyla direk windowstayken çift tıklamışsın.ölede kurar ama öle kurmak iyi olmaz.formatlamayabilir.bi kere yapmıstım

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MogulKhaN
    MogulKhaN's avatar
    Erkek

bi tane eski setup vardı bu hatayı aldım sonra bugun tekrar windowsun sitesinden indirdim yine aynı hata bence setupdan kaynaklı degil.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek
    MogulKhaN bunu yazdı

bi tane eski setup vardı bu hatayı aldım sonra bugun tekrar windowsun sitesinden indirdim yine aynı hata bence setupdan kaynaklı degil.

yanlış hatırlamıorsam usb için ve cd için farklı prosedür vardı :S tam hatırlamıorum.birde windows açıkken bu setup ile denetleme yapabilirodun; bilgisayarın win8 e uygun mu diye.şimdi var mı bilmiyorum.bunlara bi bak hocam.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MogulKhaN
    MogulKhaN's avatar
    Erkek

bilgisayarım 8.1 e uygun. su win to flash programıyla denıcem bakıyım yapabılecekmıyım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

Hocam flash'ı hazırladktan sonra sağ taraftaki menüden ayarlar>bilgisayar ayarlarını değiştir'e gir orda refresh/yenile, herşeyi kaldırın yeniden yükleyin, gelişmiş başlangıç gibi seçenekler var. Gelişmiş başlangıçı seçerek yeniden kurabilirsin. Bu arada diski formatlamayacaksan boşuna uğraşma "herşeyi kaldır yeniden yükle"yi seç, sıfırdan tekrar kuruyor.

Balyoz99 tarafından 01/Nis/14 18:39 tarihinde düzenlenmiştir

arbeit macht frei
Toplam Hit: 1042 Toplam Mesaj: 8