folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Sorunu

Windows Fotoğraf Görüntüleyicisi Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Arkadaşlar abimin pc yi combofixle tarattıktan sonra ne resimler nede videolar artık açılmıyor. Resim benim için önemli olan ve verdiği hata windows fotoğraf görüntüleyicisi bu dosya biçimini desteklemediğinden veya ..... diye bir hata. Şimdi Çözüm için bir çok yola başvurdum atladığım yada önermek istediğiniz bir çözüm varsa iyi olur yeğenimin 0-3 aylık resimleri komple gidicek yoksa.

Dosya uzantısında herhangi bir sorun yok 

İnternette bulunan bilimum jpeg fix programlarını denedim

Photshop picasa tarzı programlarla açmayı denedim 

Fakat herhangi bir sonuca ulaşamadım. Fotoğrafıların boyutlarında değişme yok. Yeğen mevzusunu hatırlatıp ilgilenlere şimdiden teşekkür ediyorum.

Ayrıca fotoğrafı kendı bilgisayarıma attım değişen birşey yok. usb den de denedim yine aynı.

rushOut tarafından 06/Ara/15 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam 3 çözüm önerisi  geliyor aklıma ;

1. Yetki ; resimlere sağ tıklayıp güvenlik kısmından everyone'a yetki ver.

2. Shadow copy ; Dosyaya sağ tıklayıp önceki sürümlere bas. Birşey çıkıyorsa geri yükle de.

3. Dosya bozulmuştur , daha yeni olduğu için recuva ile taratıp dosyaları kurtar.

Kolay gelsin.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Olay yeni ama abimin bilgisayara erişimim yok şuanda. ilk 2 seçeneği kendi bilgisayarımda denedim malesef olmadı.

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Resimlerden paylaşmanın sıkınt olmayacağı düz bir tanesini at bakalım dosyada mı sıkıntı var senin pcde mi.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam bütün resimlerde mi aynı hata?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Combofixten sonra bütün resimler sıkıntılı şaun ama taramadan sonraki resimlerde sıkıntı yok elimde denemelik bir fotoğraf var bilmiyorum şimdi düğüm fotoğraflarımı yoksa yeğenin fotoğrafımı ama yarın bi tane normal yollattırayım onu upload edip veririm linki.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

peki hocam sonradan oogledan bir fotografi masaustune indirdin diyelim ayni sorun varmi?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

Hayır yukarıda da belirttiğim gibi tarama işleminden önce pc de yuklu fotoğraflarda sorun var tarama işleminden sonra yüklenen resimler açılıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

up olsun