folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Windows Hello Windows 10 Giriş Doğrulama

Windows Hello Windows 10 Giriş Doğrulama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Selam, 

Bakındım konu yok bu başlık altında denemeleri, sorunları konuşabiliriz.

ilk denemem Bir notebookta parmak okuyucu tanımı yaparak Windows 10 Helloyu aktif ettim sorunsuz çalıştı

Devreye almak için hiç bir işlem program kurmadım, eşndows 10 kendisi parmak okuyucu driverlarını yüklemişti, denetim masasından parmağımı tanıttım, şu an sorunsuz çalışıyor,

2- seviye deneme Mi Bileklik akıllı saatim var, hiç şifre girmeden Bilgisayarın yanına geldiğimde bilgisayar otomatik açılması için Saati tanıtmaya çalıştım, Mi band değilde Windowd telefon ya da başka bir saat oldaydı, ben bilgisyarın başından kalktığımda klitlenecek, bilgisayrın yanına gelince açılacçaktı.

3- deneme Biyometrik kamera olacak ama o tür bir kameram yok.

Helloyu aktif kullananlar var mı varsa, diğer masa üstü programlarmolsun web site şifreleri olsun nasıl tanıtabiliriz konuşalım

siyahbereli tarafından 21/Ara/18 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

hello ney lan

bidit : https://support.microsoft.com/tr-tr/help/17215/windows-10-what-is-hello

Huerfanos tarafından 21/Ara/18 23:27 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Huerfanos bunu yazdı

Merhaba demek sanırım :D

Sadelik demek güzellik demektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_kiyatrist
    pc_kiyatrist's avatar
    Erkek

Parmak izi okuyucuyu aktif kullanıyorum. Ama ara ara özellikle sistem güncelleştirmelerinden sonra bir süre parmağımı algılamıyor. Mecburen şifreyle giriş yapmak istiyorum. Şifreyle giriş yaptığımda da yarısını yazar yazmaz açıyor makineyi. Bir arkadaşım sistem açılışıyla beraber açılan programlar varsa ondan mütevellit olabilir dedi. Utorrent falan sistemle beraber başlıyor. Onları kapatıp tekrar denemedim. Edindiğim tecrübe bu kadar.

- anlat + "malı Arap Faik'ten alıyorduk, Karabük'te ikinci yükleme yapılıyordu. Adana'ya kadar da ben kullanıyordum kamyonu" -ne diyorsun? + ne diyeceğim, siz kaçırdınız, siz anlatın..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

olm güvenmeyin şöyle şeylere bi fotorafla bi bakmışsın nsfw fotoların havada uçuşuyor. 

bluetooth + gps olayını ben telefonda kullanıyodum evde iş yerinde kilitlemesin diye de gps'in hata payı; bluetooth'un da belli bi çekim alanı var hacum o yüzden bakkala gitsen bile ev arkadaşın kız erkek arkadaşın falan bızıklayabilir demek bu. 

4 haneli şifre daha güvenli valla bakın. 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

olm güvenmeyin şöyle şeylere bi fotorafla bi bakmışsın nsfw fotoların havada uçuşuyor. 

bluetooth + gps olayını ben telefonda kullanıyodum evde iş yerinde kilitlemesin diye de gps'in hata payı; bluetooth'un da belli bi çekim alanı var hacum o yüzden bakkala gitsen bile ev arkadaşın kız erkek arkadaşın falan bızıklayabilir demek bu. 

4 haneli şifre daha güvenli valla bakın. 

Kesinlikle parmak izi ve yüz tanıma bluwtooth filan işi kolaylaştıyor ama en güzeli şifre. Geçen Masada oturuyoruz arkadaşım telefonu aldı yüzüme tuttu hop telefon kilidi açıldı herşeyi yapabilirdi istese bu durum son zamanlarda çok başıma geliyor. Belki kimsenin bilmesini istemdiğim birisi bişi yazmıştır göndermiştir onu görür oku al başına bela bu seferde. Şifre en güzeli bence.

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
Toplam Hit: 1148 Toplam Mesaj: 6
windows 10 hello