Windows Konuşma - Microsoft Sam

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    mürid kardeşlerime selam olsun. aklıma geldi de, ingilizcede yazılanla telaffuz arasında pek mantık olmadığı halde (denemek isterseniz bu kelimeleri yazın ve farkı görün - fear bear tear wear) microsoft sam ingilizce kelimeleri canavar gibi okuyo. e bu adamlar bunu yaptıysa, biz de bunun Türk versiyonunu yapalım diyorum, Türkçe ortografik bir dil olduğu için daha kolay olur. söylemesi kolay tabi ama eminim tbt'de bunu gözü kapalı yapacak canavar gibi arkadaşlar var. ne dersiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Hoca zaten piyasada birsuru program var bu isi yapan...free olanlarida bulabilirsin...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    ComputerWolf kardeşim bilmiyodum olduğunu valla... bi tanesini önerebilir misin?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Konusan Bilgisayarim diye program vardi oldukca basarili ucretsiz...google a bir sor...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek
    ok teşekkürler
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

hocam böyle basit bir programı delphi de yazarsın 5 dk da :) konuşan programı bırak,konuşulanı anlayan programlar bile geride kaldı :)

bkz: GVZ komut anlar 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek

delphi? abicim ben daha hayatımda delphi kullanan birini bile görmedim, değil yazmayı :D

ComputerWolf, o program berbat ya, hiçbir şey anlaşılmıyo sağol yine de ilgilendiğin için... gvz diye bi programı varmış ama o da 7 part :S

Toplam Hit: 1483 Toplam Mesaj: 7