Windows Media Player Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

media playeri çalıştırdığımda şöyle bi yazı çıkıyo ;wmplayer.exe dosyasının sürümü 11.0.5358,4827 oysa 9.0.0.3250 olması bekleniyordu. Player düzgün yüklü değil,yeniden yüklenmesi gerekiyor.

Media player 10 u yüklüyorum bir üst sürümü yüklü diyor. 11 i yüklemeye çalışıyorum xp orjinal olmadığı için yüklemiyor. Ne yapacağımı bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Ses Etme Hallederiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Download Linki :

http://www.microsoft.com/downloads/info.aspx?na=90&p=&SrcDisplayLang=tr&SrcCategoryId=&SrcFamilyId=1d224714-e238-4e45-8668-5166114010ca&u=http%3a%2f%2fdownload.microsoft.com%2fdownload%2fc%2f0%2f6%2fc0691e20-5317-43e8-a9c1-ff0cb9f79053%2fwmp11-windowsxp-x86-TR-TR.exe

Windows Media Player 11
    Windows XP için Windows Media Player 11, tüm dijital medyanızı depolamanın ve keyfini çıkarmanın yeni harika yollarını sunuyor. Bilgisayarındaki müziklere, videolara, resimlere ve TV kayıtlarına erişmek her zamankinden daha kolay. Yürütün, görüntüleyin, düzenleyin, dışarıdayken keyfini çıkarmak üzere taşınabilir bir aygıta eşitleyin veya evinizdeki diğer aygıtlarla paylaşın — hepsini bir yerden yapın. Windows Media Player 11, Windows XP Home Edition N ve Windows XP Professional N dahil olmak üzere tüm Windows XP Service Pack 2 sürümleriyle çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

yükleme esnasında sorun cıkanlar için windows şifresini orjinal yani çalışan şifreyle değiştirme işlemini yapalım şimdi

Windows ürün anahtarını değiştirmek

--------------------------------------------------------------------------------

1-Başlat/Çalıştır'a "regedit" yazın,onaylayıp Windows Kayıt Defteri Düzenleyicisine'ne girin ve HKey_Local_Machine\Software\Microsoft\WindowsNT\Current Version\WPAEvents kısmına gidin.

2-Sağ taraftaki "oobetimer" anahtarını bulun,çift tıklayıp açın, açılan pencerede görünen anahtar değerinin son iki rakamını değiştirin,onaylayarak pencereyi kapatın.

3-Kayıt Defteri Düzenleyicisi penceresini kapatın.

4-Başlat/Çalıştır'ı açın ve şu komutu yazıp,onaylayın:

%systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a

5-Karşınıza "Windows Etkinleştirelim" Penceresi gelecek.Bu pencereden ikinci seçeneği, yani "Evet,Windows u etkinleştirmek için bir müşteri hizmeti temsilcisine telefon etmek istiyorum" seçeneğini seçip, ileri'yi tıklayın.

6-Karşınıza "Telefonla Windows etkinleştir" penceresi gelecek.Bu ekranda
    "Ürün anahtarını değiştir'i tıklayın;bir sonraki ekranda, gerekli yere yeni ürün anahtarınızı girin,"Güncelleştir"i tıklayın ve karşınıza tekrar "Telefonla Windows etkinleştir" penceresini gelecek, hiç bir işlem yapmadan kapatın.

7-Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

8-Tekrar, Başlat/Çalıştır a gelin,4 ncü adımda uyguladığınız prosedürü bir defa daha uygulayın.Eğer herşey yolunda gittiyse "Windows Zaten etkinleştirildi, Çıkmak için Tamam'ı tıklayın" yazan pencere gelecektir.Tamam'ı tıklayıp buradan çıkın, yeni ürün anahtarınız etkinleşmiştir...

V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek

birader çok saol ama yapamadım ben bunu yardımını isticem.

6. komuta kadar eksiksiz yaptım. ürün anahtarını değiştire tıkladım. gerekli yere ürün anahtarınızı girin diyo. benim ürün anahtarım ne ? 

Ses Etme Hallederiz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    partal
    partal's avatar
    Erkek
    musty28 bunu yazdı:
    -----------------------------

6. komuta kadar eksiksiz yaptım. ürün anahtarını değiştire tıkladım. gerekli yere ürün anahtarınızı girin diyo. benim ürün anahtarım ne ? 

salla gitsn

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    Tamam kardeşim sorun çözüldü. çok saol valla. Çok teşekkür ederim.

Ses Etme Hallederiz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek
    musty28 bunu yazdı:

Oraya çıkan yere V2C47-MK7JD-3R89F-D2KXW-VPK3J bunu giriceksin :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    musty28
    musty28's avatar
    Erkek
    essan kardeş yazmış zaten oraya ben görmemişim. Bir kez daha teşekkür ederim.

Ses Etme Hallederiz
Toplam Hit: 2250 Toplam Mesaj: 7