Windows Usb Lock

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek

Merhabalar usb takılı ise windows u ctrl l ile kitleyen bir yazılım yaptım fakat bu başlangıçta gözüktüğü için pcyi acar açmaz başlangıçtan kaldırma ve görev yöneticisinden kapatma şansı oluyor güvenli moddan buda programı ise yaramaz yapıyor daha önceki konuda service ile erişmeye çalıştık hatta rakkoc üstad bi proje paylaştı ama windows 10 da ise yaramıyor müdehale edemiyorum. Bu konuda açık kaynak kodlu bir proje varmıdır ? Yada çözüm önerisi olan varmı? Görev yöneticisini kısıtlama yapamıyorum çünkü kullanımı var 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Servisi de stop edebilir. ama onun yerine pc nın kapanısına ve acılısına senin app'in açık olup olmadığını, açılışta acılacak olup olmadığını kontrol eden bir script veya exe koy, o senin app'i acsin, ve acilisa eklesin

https://lifehacker.com/use-group-policy-editor-to-run-scripts-when-shutting-do-980849001 script policy leri bir incele. Biz bunu active directory de netwoork den pc lerin üzerine app kurdurmak icin kullanıyorduk.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

3-5 fonksiyonlu bir guard yaz, explorer veya lsass.exe'ye enject et guar'dı yada direk senin uygulamanı hiç bişey olmaz.

kUz3y tarafından 29/Eyl/18 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

Arayan yok, Soranı skim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı

3-5 fonksiyonlu bir guard yaz, explorer veya lsass.exe'ye enject et guar'dı yada direk senin uygulamanı hiç bişey olmaz.

Inject işlemini nasıl yapacağım hocam öyle bir kaynak yok 

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 1783 Toplam Mesaj: 4
windows usb lock