Windows VPS Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Hocalar biraz garip bir soru olacak acemiliğime verin. Benim evde yatan bir makina var serverlık iş görür gibi duruyor ben bu makineyi kullanmak istesem barındırmayı kabul eden bir firma olur mu yada böyle birşey mümkünmüdür ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı

Hocalar biraz garip bir soru olacak acemiliğime verin. Benim evde yatan bir makina var serverlık iş görür gibi duruyor ben bu makineyi kullanmak istesem barındırmayı kabul eden bir firma olur mu yada böyle birşey mümkünmüdür ?

parayı basınca tost makinesi bile kabul ederler 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    Altair bunu yazdı

Hoca tahmini ederi nedir bunun makine evde yatıyor bari oraya koyayım 7/24 çalışsın en olmadı bruteforce yapar bişiler yapar yine iş yapar bize yararı olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hybris
    Hybris's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı

aynen barış linux sunucuya torrent kurabiliyor :) bu arada digitalocean dan vps kulanan var mı acaba adamlar fena pro gözüküyorlarda

ben kullanıyorum. hollanda sunucularının pingleri gayet güzel. ticketlar 10dk da cevaplanıyor.

ödeme planının saatlik olması da çok büyük avantaj. deneyip beğenmezsen kaybın 0,01 dolar :p

işlemcileri çok iyi olmasa da ssd olması sebebiyle shared web hosting yerine gözü kapalı yapılması gereken tercihtir.

Hybris tarafından 13/Haz/13 17:31 tarihinde düzenlenmiştir

agile isn’t how fast you can go, it’s how fast you can turn.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı
    Altair bunu yazdı

Hoca tahmini ederi nedir bunun makine evde yatıyor bari oraya koyayım 7/24 çalışsın en olmadı bruteforce yapar bişiler yapar yine iş yapar bize yararı olur.

co location veya sunucu barındırma diye arattırırsan hosting firmaları bu hizmeti sağlamakta. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Altair bunu yazdı

Tuzlu olur, olmasa yavaş olur, yasadışı işlem yaparsan bilgilerini direk ifşa ederler vsvs

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

20 gb disk ssd, sata istersen 50 gb, 10 gb extra yedek, 1 ad ip, 2 tb band seçilebilir işletim sistemi win linux, 20 tela hizmeti ben vermiyorum 2 aydır kullanıyorum menunum up down için mükemmel share sitelerinden banı yok varsada ip değiştiriyor arkadaş

Anladigima gore 20 tl dimi...dusunebilirim... Band genisligi cok iyi herhalde dimi?

Nerden irtibata gecebiliriz.. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Altair
    Altair's avatar
    Erkek

Dostlar peki bruteforce için kullabılacak vps varmıdır. Şu account crack işleri için lazım bir tane.

Toplam Hit: 1845 Toplam Mesaj: 19