Windows VPS Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    izleyici bunu yazdı
    wordros bunu yazdı
    PhYtOn bunu yazdı

Win server 2012 - 16 - 19 kullanabilirsin, ben öyle yapıyorum, ekstra da ücret ödemiyorum. Google cloud işini görür.

Çok saçma ama şuan 2012 yi kurdu. Valla sağol kardeşim. hemen hemen tüm versiyonları denemiştim. Ya bunu denemedim. Yada ogün bir sıkıntı vardı cloud sistemlerinde. 

Şuan CLoud dan kuruluyor. 2012 server

hocam ben bir türlü kuramadım ya cpu ram sunucu lokasyonu seciyorm,  server windows 2012 olan iki seçenek var her ikisinide denedim olmadı. hata veriyor.

https://i.imgyukle.com/2019/12/15/R3VqMb.jpg

Seçtiğin paketlerden kaynaklanıyorur, daha düşük özellikte bir paket seç, veri merkezleri lisans alırken Datacenter lisansı alırlar, buda datacenter de kurulacak sanal bilgisayarlar için lisans porblemini ortadan kaldırıyor. Yani lisansla alakası yok, Örneğin win vps ler ile linux vps ler arasında genelde fiyat farkı olur,  buda lisasn kanynaklı olmasındandır, ama halbuki zaten dc lisansı aldığından ekstra bir ücret çıkmıyor fakat o verdiği parayı bizden çıkartmaya çalışıyorlar,

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crystalmeth
    crystalmeth's avatar
    Erkek

google cloud için önce bi ubuntu kurun sonra hesap doğrulaması istiyor kapalı karta ödeme talimatı verip win kurabilirsiniz

“Fortes Fortuna Adiuvat”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izleyici
    izleyici's avatar
    Erkek
    crystalmeth bunu yazdı

google cloud için önce bi ubuntu kurun sonra hesap doğrulaması istiyor kapalı karta ödeme talimatı verip win kurabilirsiniz

Hocam kart bilgierini en basta dogrulama amacli girmistim burada win 2012 16 19 u bulamiorum.iki tane win2012 server kurulumu var ancak 16 19 degil ikisinide kurmak istedigimde ustte paylastigim gibi hata veriyor. Kurabilen biri videolu anlatm yapsa cok makbule gecer suan youtube uzerinde videolar var ama ben yaptigimde ucretli oldugu icin sunucuyu kurmuor

#hayat bir sifreleme algoritmasından ibaret.
Toplam Hit: 3410 Toplam Mesaj: 14
windows vps server